Problem paragon lvl/wb

Aktualnie posiadam 190 paragon lvl i realnie powinienem przymierzać się do latania p4 wg schematu przyjętego przez twórców. Problem w tym że mój wb jest za niski - 1982 - to wciąż p2, na który mam już za wysoki paragon lvl żeby cokolwiek wydropiło a na p3 ginę co chwilę, nie mówiąc już o solowaniu dungów. Szczeliny zrobione na maksa do swojego poziomu, przedmioty i kamienie ulepszone. Przez to że zacząłem grę na serwerze później i poziom serwera jest dużo wyższy, mam 400% premie do zdobywanego doświadczenia - i w momencie gdy exp nie jest żadnym problemem, bo dziennie można lekko wbić 20-30 paragonów to już z dropem nie jest tak różowo bo dropiło tylko wtedy jak mój lvl był adekwatny do poziomu trudności. Bieganie z dużo silniejszymi ode mnie na p3/p4 nic nie daje, dropu jak nie było tak nie ma bo oni z kolei mają za wysokie lvle a graczy z poziomu p2/p3 praktycznie nie ma. Zróbcie coś z tym bo odechciewa się grać, a dropienie 1 legendy dziennie która nadaje sie tylko do przetopienia u kowala na p2 to jakaś porażka totalna.