Problem z COD'em

Próbuje dołączyć do gry i czasem wrzuci czasem nie, w dodatku od bety bardzo spadły fpsy.

te errory ktore mi wyskakuja to:
0 (lub inna literka/cyferka)
Rozłączono z powodu błędu transmisji
Wyjscie

i

Serwer odłączony
Utracono połączenie z serwerem gry Blizzard. Wyjdź i spróbuj ponownie.

Kod błędu: BLZBNTBGS000003F8

2 polubienia

Ja Mam Doslownie Ten sam Problem. Zatnie sie przy wczytywaniu mapki multi i koniec rozlaczone z serwerem

1 polubienie

W celu rozwiązania problemów z wydajnością lub rozłączeniami w trakcie rozgrywki w Call of Duty: Modern Warfare, prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Wsparcia Klienta firmy Activison.

1 polubienie

Mam ten problem od ostatniej aktualizacji i nie mam pojęcia co z tym zrobić… Często wychodzi mi z gry w trakcie meczu. Serwer odłączony kod błędu: BLZBNTBGS0000003F8. Nie po to kupiłem tą gre, żeby teraz nie móc w nią grać…

2 polubienia

Ten sam problem. Serwis Activision milczy pomimo moich 3 zgłoszeń. Działało wszystko przed aktualizacją…

1 polubienie

ja mam taki problem jak wchodze do gry to mi wyskakuje kod blendu 3837625752
a potem on znika ipojawiasie inny kod blendu 140725048092729
moze mi ktos pomoc ?

Mam taki sam problem

Mam dokładnie to samo… kod błędu BLZBNTBGS0000003F8 i “serwer odłączony”

1 polubienie

Mi też ciągle to BLZBNTBGS0000003F8 wyskakuje. Nie pomogła reinstalacja Battle.net, ponowna konfiguracja zapory też nie. Właściwie nie da się grać, potrafi co mecz tak wywalać.

1 polubienie

To samo i u mnie co sie do cholery dzieje ? Oddajcie mi kase albo to naprawcie… co to ma znaczyć?

4 polubienia

Mam dokładnie to samo, praktycznie żadnej mapy nie daje się zakończyć bez tego błędu BLZBNTBGS0000003F8. Zaczęło się jakoś dwa tygodnie temu, niestety nic nie wskazuje na to, że to problem z moim netem. Po mojemu serwery COD nie wyrabiają, chociaż kumpel sąsiad gra bez problemu.

2 polubienia

Nie pomogła zmiana serwerów DNS, nie pomogła wymiana sterowników do karty sieciowej. Activision w dalszym ciągu milczy…

1 polubienie

Gram od wczoraj w tryb WarZone i co 15/40 min musi gre wywalić z owym komunikatem… Nie da się nic z tym zrobić??

2 polubienia

tez mam, i nikt nie pomaga

Zajebiście że Blizzard wysyła na fora Activision a z ich strony istna cisza. To jest kurva dramat.

4 polubienia

Da się to jakoś naprawić?

1 polubienie

Dla mnie zadziałał sposób z zapora windows z tego filmu


Mam nadzieje że pomogłem!

U mnie to nie pomogło. Nawet w całkowicie wyłączoną zaporą pojawia się błąd BLZBNTBGS000003F8. ZERO pomocy ze strony producenta gry :frowning:

rozwiazalem problem z wywalaniem gry do pulpitu to kilku minutach gry

No super, brawo. Po co to napisałeś ?