Problem z kontem

Witam mam problem z dostępem do mojego drugiego konta przypisanego do adresu e-mail kamil_m18@tlen.pl od dłuższego czasu miałem zapamiętane hasło do aplikacji i nie potrzebowałem używać hasła, po sformatowaniu komputera chciałem przypomnieć hasło i okazało się że konto z takim adresem e-mail nie istnieje… prośba o pomoc s odzyskaniu mojego konta, nick Gu5iaczek#2356

Na koncie było włamanie. Napisz do nas podając adres email jakiego tam używałeś.
Zabezpiecz też ten adres email (zmień hasło do maila i może dodaj jakąś metodę autentykacji przy logowaniu).

Odnosząc się do hiperłączy, po wybraniu odpowiedniej kategorii jedynie mam możliwość przesłać urzędowy dokument, nie mam nigdzie możliwości podać adres @ jaki był używany, natomiast napisałem o nim w pierwszym poście, dotyczy to adresu @ kamil_m18@tlen.pl, w związku z tym że miało miejsce włamanie na konto z przypisanym adresem @ kamil_m18@tlen.pl, zmieniłem już hasło do wskazanego adresu, aby zapobiec podobnej sytuacji. Jeśli ta wiadomość nie wystarczy prośba o wskazanie, w którym miejscu mogę zaadresować wiadomość gdzie w treści podam adres @.

Możesz to przesłać na przykład w tej kategorii. Jest ona również sugerowana w naszym artykule pomocy na temat włamań.
Niemniej jeżeli wyślesz zgłoszenie w jakikolwiek inny sposób poprzez naszą stronę pomocy, to też nie będzie problemu. Najważniejsze abyś podał tam namiar na konto (email). Jak najbardziej możesz to zgłoszenie wysłać ze Swojego drugiego konta, którego używasz teraz do pisania na forum. Póki będzie wiadomo, że chodzi o inne konto, nie stanowi to problemu. Musi ono też być wysłane przez naszą stronę pomocy (wpis na forum nie wystarczy).

Dziekuje za pomoc w odzyskaniu konta :slight_smile:
Pozdrawiam cała załogę Blizzarda :kissing_heart:

Witam
Mam podobny problem z kontem tylko troszkę gorszy. Mianowicie posiadam dawno założyłem konto do którego kompletnie nic nie pamiętam… przekształciłem cd-keye z diablo 2 i lod z 16 znaków na 26 i teraz założyłem nowe konto mam i nie mogę drugi raz wykorzystać cd -keyow. Czy jest jakieś wyjście z takiej sytuacji ?

Wedle tego co piszesz, klucze gry Diablo II dodałeś do konta, którego szukasz. Co za tym idzie, najprościej będzie wymienić je w zgłoszeniu pomocy. To pomoże zlokalizować konto. Jeśli będzie zarejestrowane na Ciebie, to prawdopodobnie da radę je odzyskać.

Jeśli zaś chodzi o Twój wpis tutaj, gdybyś nadal miał jakikolwiek problem, to otwórz proszę nowy wątek. Staramy się nie odgrzebywać starszych wpisów, a poprzedni miał już ponad miesiąc. Aktualnie zamykamy już ten temat tutaj. :wink: