Problem z nowym update/COD

Piszę z prośbą i pomocą na temat nowego patcha w Call of Duty. Wczoraj normalnie grałem wszystko śmigało a dzisiaj jak wróciłem z pracy i włączyłem battle.net, pokazała mi się aktualizacja która waży aż 177GB a prędkość jest tak niska iż nie dam rady pobrać tego dzisiaj… Pytanie moje co się stało że muszę tak jakby od nowa grę pobrać…? Może ktoś coś wie i pomoże. Z góry dziękuję.

2 polubienia

ja mam podobny problem tyle ze u mnie mam 22gb do pobrania i jakość jest masakryczna

U mnie nie idzie od 2 godzin pobrać - dramat jakiś z tymi aktualizacjami - co chwila tryliard GB do pobrania . ehhh

U mnie to samo nie da sie pobrać i zainstalować aktualizacji przez co tez nie można zagrać. POMOCY !!

wyglada na to ze maja nas w dupie xD

3 polubienia

Również miewam problem z pobraniem obecnej aktualizacji. U mnie wynosi ona ok. 15 GB. Niestety blokuje się na jakichś kilku MB/s i łapie przysłowiową “zwiechę”. Nic więcej nie pomaga. Co jest?

Tak jak kolega napisał, “Mają nas w dupie”

A to z nich niewdzięcznicy :confused:

1 polubienie

Problem rozwiązany! Wystarczy zmienić region na Ameryka. Pozdrawiam, życząc Dobrej gry ! :slight_smile:

3 polubienia

Mam dokładnie ten sam problem. O ile zmiana serwera na Azję lub Amerykę poprawia prędkość pobierania (która tak czy siak jest wielokrotnie niższa niż zazwyczaj) to dalej, mimo wielu prób rozmiar mojego update ma 80 GB.

Mogę go pobrać w około 1h, jednak nie chce robić tego nadaremno.

Potwierdzam wystarczy na czas update zmienić region na Ameryke i sprawa załatwiona

1 polubienie

Pomimo pobrania nieodzownych aktualizacji, gra się crashuje po próbie wejściu do menu głównego. Ehh…

Windows 10: aktualizacja Defendera powoduje nowe problemy. Nie działa Secure Boot. to świeże info z 26.marca .tknęło mnie bo pokazuję całkiem ładne pobieranie a nie pobiera stoi w miejscu jakby coś blokowało.
Ja u siebie wyłączyłem defendera na moment i zaczęło aktualizację 1.18 pobierać normalnie. U mnie pomogło może u was też …
pozdrawiam

ZMIEŃCIE REGION NA AMERYKA
.Jedyne rozwiązanie jakie znalazłem i działa.ogólnie o kant dupy potłuc te ich updaty itp.pozdrawiam cierpliwych…:smiley:

Witam również musze pobierać 177gb to jakas kpina aby za każdym razem pobierać tak jakby gre na nowo ktos cos wie na ten temat?

@Mirkko przecież post wyżej masz napisane co pomaga

Wszystko spoko ale fajnie byłoby wiedzieć czemu muszę pobierać co kilka dni grę na nowo , 3 dni temu kazało mi pobrac 178 GB ok zrobiłem mówię może aktualizacja jakąś nowa czy coś .dziś rano wstaje odpalam battle net I każe pobierać mi wszystko na nowo . Serio ?

yyyy no wlasnie mam to samo…177gb do pobrania wtf ? skad taki rozmiar ? nawet nie mam na to miejsca, czyli lacznie 370 gb…ktos cos wie czy to jakis prima aprilis czy co ?

Ja mam do pobrania ale 180 MB a GB :wink:

U mnie do pobrania 75 GB
Przy moim internecie ze dwie noce :confused:
Przy poprzedniej aktualizacji było to samo powinno być 15 a było 85
Kolejny raz nie będę tego pobierał…