Twoje konto od 30 dni nie łączyło się z siecia

Dzień dobry mam właśnie taki problem z diablo 2 R pst problem pojawił się około 2 dni temu myślałem że jest związany z resetem ladera.
Diablo 2 r normalnie działa bez zastrzeżeń
Próbowałem reinstal pst naprawy plików reset routera oraz czyszczenie łącza i plików tymczasowych sterowniki są wszystkie aktualne więc nie wiem jak już mogę połączyć się i w czym tkwi problem

Hej FallOfDark! Testy na PST do Diablo 2: Resurrected zakończyły się kilka dni temu - więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj. Mamy nadzieję, że to wyjaśnia sprawę! :slight_smile:

Mam ten sam problem z tym ,że chodzi o wersje normalną nie PTR. Wczoraj kupilem gre na promocji wczesniej gralem tylko w bete w 2021. Kupilem i nie moge nawet uruchomic…

1 polubienie

Hej!

Mam dokładnie ten sam problem dziś - oczywiście próbuje zalogować się na normalna wersje D2R.

Nie logowałem się od ponad 30 dni.

Dziękuje!

Jestem kolejna osoba z tym samym problemem , ktos powie co z tym zrobic ?

2 polubienia

Również mam ten sam problem.
Nie logowałem się od ponad 30 dni.
Teraz w ogóle nie da sie zalogowac…

Również mam ten sam problem. Od kilku dni walczyłem z zalogowaniem się do aplikacji, jak już się w końcu udało, gra się zainstalowała i uruchomiła - po obejrzeniu intra myślałem, że to już koniec i w końcu można zacząć rozgrywkę - ale nie, kolejny dziwny błąd. Konto było zakładane kilka dni temu, więc jak mogłem się wcześniej logować? Kilka dni obcowania z platformą i naprawdę tęsknię za płytami CD/DVD…

Czy ktoś może podpowiedzieć jak rozwiązać problem, albo potwierdzić (Support), że to po raz kolejny wina serwerów/sieci/itp?

Ok, to chyba ma związek z pracami serwisowymi. Podobno dziś od 19 do 22 gra będzie niedostępna…

mam caly czas taki problem , jak rozwiazac to ?

Również mam ten problem. Ledwo co zainstalowałem Diablo 2 Res, dosłownie 15 min temu, i chciałem zagrać i od razu taki komunikat.

ten sam problem. Macie jakieś rozwiązania?