Utrata pakietów w COD MW (Warzone)

Witam, mam straszny problem. Grając w jakikolwiek tryb gry w COD MW + Warzone osiągam utratę pakietów od 10% do nawet 160%… Tak się grać nie da, NA PC czy też ps4 dzieje się to samo, jak temu zaradzić?

A i zrobiłem jeszcze małą próbę, udostępniając sobie internet z telefonu ( z sieci plus, zwykły internet w telefonie) utrata pakietów wynosi 0% . Internet od usługodawcy niby szybki, ping malutki zaś utrata pakietów kosmiczna. Ktoś jest w stanie mi pomóc?

mam dokładnie taki sam problem
grając w CS czy PUBG czy inne takie gry 0% packet loss a w CoD Warzone +20 %
od kilku dni szukam po internecie sposobów jednak nikt nie potrafi pomóc

https://www.youtube.com/watch?v=OWqnUw-PNn0 - tutaj jest niby sposób jak to naprawić jednak jak to zrobiłem to NAT miałem na ograniczony i ze znajomymi nie da się grać a jak solo to strasznie długo szuka gry

jak znajdziesz jakiś sposób jak ogarnąć te packet loss to napisz

mam to samo grać się nie da, żenujący poziom serwerów !

Myślisz, że to wina serwerów? Kolega z Warszawy 0% utraty pakietów :wink:

raczej wina serwerów bo u mnie wygląda to tak
Grając w CS Apex czy Pubg czy Planetside 2 utrata pakietów jest 0%
grając w CoD multi utrata pakietów 0%
tylko w warzone skaczą te pakiety

Nie do końca się z tym zgodzę.

Podpiąłem się do internetu swoją konsolą PS4 do internetu w innym mieście (u rodziców) i sprawa wygląda tak, że…

Typ NAT : Otwórz.
Utrata pakietów : 0% Grało się mega płynnie.

Zaś gdy odpalam grę u siebie w mieście

Typ NAT : Średni
Utrata pakietów 160% + -

Wychodzi na to, że to nie wina serwerów

więc w takim razie gdzie leży problem ? bo na reddit czytałem że sporo ludzi ma z tym problem. I jak wyjaśnić ze grając w inne gry takich problemów nie ma a na serwerach warzone nagle są problemy

Spróbuj kolego tego. (wpisz exitlag w google) i pierwszy link.

Zrób konto > Zaloguj się w programie > wybierz CoDa oraz ustaw serwer np z Niemiec jakiś, TCP ustaw na 4. Odpal następnie CODa i graj.

Właśnie to zrobiłem i nie mam w ogóle utraty pakietów, jest w stanie ktoś to wyjaśnić?!

w 2gim poście o tym pisałem
jednak gdy to zrobiłem to miałem NAT Ograniczony i ciężko było wyszukać grę a ze znajomymi nie można było grać

Ja zadzwoniłem do operatora Internetu i tam był błąd i usunęli coś i działa elegancko teraz

Jak opisałeś swój problem ,że to naprawili?

Neostrada - na to nie ma odpowiedzi.

Odpowiedzą Ci, że niestety, światłowód dochodzi niedaleko pana działki, ale jest tam stara centrala…polecam konsole blaszaki nadają się do obróbki materiału nie do grania…a jak masz jakieś ale to zjadą Cię to radiówki 1kb, bo zapewniają transfer nie przepustowość…niestety nadal mamy 20wiek w technologii i cyfryzacji…

Pomaga otwarcie portów , poszukać w necie "warzone port forwading "
Miałem utratę pakietów na poziomie 20-150% teraz mam max 2% .
Mam neostrade z orange na funboxie - około godziny mi zeszło zanim to rozgryzłem ;]

Siemka. Mógłbyś napisać coś dokładniej jak to zrobiłeś? Mam taki sam Internet jak Ty i też potrzebuje takiego ruchu :smiley:

W sensie jaki ma być wpisany port wewnętrzny i zewnętrzny w ustawieniach portu w NAT/PAT w liveboxie? Bo rozumiem że bawiłeś się w 192.168.1.1?

Call of Duty: Warzone - PC
TCP: 3074,27014-27050
UDP: 3074,3478,4379-4380,27000-27031,27036
to są te porty? takie długie trzeba wpisać w te miejsca?

cześć, zrobiłeś już coś z tym ? ja przez tą utrate nie moge grać.

@Kanalia1902 zrobiłem tak jak mówisz tylko nie ustawiałem żadnego kraju no i pomogło
Przed pobraniem ExitLag miałem co gierkę po 5-6% utraty pakietów nie dało się grać. Z góry dziękuję POZDRAWIAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW.