Wadliwe działanie aplikacji Battle.net na windows 7 x64

Witam, problem z battlenetem na Windows 7 x64. (wiem, że stary system), ostatnie wersje programu coś popsuły bo po kliknięciu na ikonę battlenetu program się zawiesza, brak odpowiedzi ale w tle mimo tego się uruchamia i trwa to ponad 3 minuty. Potem wczytuje się grafika i coś dalej przywiesza jak chce się poklikać w battlenecie.

Zwykłe porady dostępne w pomocy technicznej nie pomagają. Nie wiem czy to znana przypadłość bo jakoś nie znalazłem takiego tematu.

Miałem jakoś rok przerwy od battlenetu i po powrocie są trudność z zagraniem.

Czy problem jest znany i jest rozwiązanie?

Hej LordDarthVad! Aplikacja BattleNet powinna wciąż działać na tym systemie operacyjnym. Może po roku przerwy masz już jakąś bardzo starą, nieaktualną wersję? Spróbuj ją całkowicie odinstalować, usunąć jej stare pliki oraz foldery, a następnie pobrać i zainstalować najnowszą wersję Aplikacji dostępną tutaj. Mamy nadzieję, że to pomoże ^^ Powodzenia!

Przeinstalowałem i to samo, ale da się zagrać to aplikacja działa wadliwe.

Podsumowując klilkam na battlenet i po:
3 minutach dopiero pojawia się okno battlenet , gdy klikam na okno jest białe tło i pisze brak odpowiedzi. Wszystko wczytuje się powyżej 5 minut i dopiero wtedy mogę kliknąć Graj, ale np: gdy klikam w menu battelnetowym na inną grę, cokolwiek innego wszystko w menu działa z opóźnieniem jakby zamrożone i reaguje z opóźnieniem, jak na 20 letnim komputerze z jednym rdzeniem i itd.

Mam ten sam problem, nadal bez rozwiązania