Warcraft 3 CD-Key

Mój problem jest taki że posiadam oryginalnego Warcrafta 3 + TFT ale CD-key użyłem na innym koncie(którego nie pamiętam) parę lat temu kiedy nie było Reforged’a w planach, więc nie mogę go użyć na obecnym koncie aby uruchomić WC 3.

Jako że nie mam obecnie możliwości przesłania zdjęcia swojej kopii(Platynowa Kolekcja) czy jest jakiś sposób uzyskania nowego klucza?

Witaj.
Nowego klucza niestety nie otrzymasz ale zawsze możesz odzyskać stary. Poproś bezpośrednio Dział Pomocy.

Czy jest jakiś inny sposób odzyskania dostępu do Cd-keya, gdyż nie będę miał przez długi czas możliwości zrobienia i przesłania zdjęcia dowodu lub pudełka i CD-Keya który się tam znajduję.

Moge podać za to nick z którego korzystałem w oryginalnym WC 3 - Thorus123pl(hasło mogę także podać) zanim zaczęto wymagać konta obecnego B.netu(2.0).

Hej Thorus123pl - obawiam się, że sama nazwa starego konta w grze WC3 nie będzie tutaj wystarczająca - będziemy jednak potrzebować klucza licencji, którego użyłeś do aktywacji gry. Jak już uda Ci się go odzyskać, skontaktuj się z nami a pomożemy Ci w odzyskaniu dostępu do gry!

Witam status klucza na moim koncie BLIZZARD (Gry i abonamenty) dla gry Warcraft III: Reforged mam aktywny - ale jak kolega wyżej nie posiadam już starych kluczy. Czy w takim przypadki istnieje możliwość gry?