Warcraft III Reforged - błąd przy uruchomieniu

Po uruchomieniu gry cały czas mam czarny ekran oraz ikonę kursora, w tle słychać muzykę, jednak nic się nie pojawia i nic nie mogę z tym zrobić. Szczerze mówiąc, nie wiem, co to za błąd i jak to rozwiązać, żeby gra działała.

4 polubienia

Mam tak samo z tym, że ja nie słyszę żadnej muzyki tylko widzę czarny ekran z kursorem w kształcie ręki. Posiadam laptop Asus G751 intel i7, 8gb ram, Geforce gtx 970m na Windows 8.1. Zróbcie coś z tym bo nie mogę grać w grę którą kupiłem na premierę. Trochę żenujące, że taka dobra firma jak wasza wypuszcza takiego bubla.

1 polubienie

Gra się uruchamia ale nie chce się z siecią połączyć (Podczas realizacji żądania wystąpił błąd). Czekam na jakieś informacje w tym temacie.

4 polubienia

Ja mam tak samo, po próbie zalogowania się w grze wyskakuje okienko jak u ciebie

1 polubienie

Ja mam tak samo, po próbie zalogowania się w grze wyskakuje okienko jak u ciebie

1 polubienie

I jak cos wiadomo co nie tak mam to samo

1 polubienie

Podpinam się. Co to się z tym blizzardem porobiło. Ogólnie zły, chciałem pograć po ciężkim tygodniu pracy w weekend, ale nie było dane XD.

2 polubienia

U mnie to samo. Głowa lwa i komunikat. Podczas realizacji żądania wystąpił błąd.

2 polubienia

Hej Copereq. Ten błąd oznacza, że na koncie Blizzard użytym do zalogowania do gry nie ma licencji Warcraft 3 (ani w wersji klasycznej, ani Reforged). Informacje na temat rozwiązania tego problemu można znaleźć tutaj:

1 polubienie

Mam taki sam problem. Czarny ekran i z tego co słyszę ładuje się tak jak by stara wersja W3. Niby menu słychać ale jest czarny ekran z kursorem. Raz mi się gra odpaliła i był zupełny inny dźwięk. Odpaliłem kampanię, zacięła się przy ładowaniu i przy kolejnych próbach jestem w punkcie wyjścia. Grafika AMD Radeon 6850.

Ok. Dziękuję za informację.

U mnie nadal występuje ten problem. Gra co do zasady, jest podpięta, bo nie mógłbym jej pobrać i zainstalować. Po uruchomieniu jest czarny ekran i jedynie łapka widoczna.

Mam ten sam problem … miałem kilka wersji WC3 wraz z dodatkiem. Udało się złapać wersję, w której kody nie były jeszcze użyte. Dodałem WC3 i dodatek do konta . Przy odpaleniu gry raz mam ekran czarny z kursorem w kształcie rękawicy lub bramę z lwem, na której nic się nie pokazuje. Mogę prosić o jakieś wskazówki ?

u mnie ta brama godzine wisi i nic nieraz zrobi sie czarny ekran z soundtrakiem … co w takim wypadku mam zrobic klucz dodalem

Probuje wpisac kod ponownie i dostaje informacje ze ten kod zostal juz uzyty… oczywiscie ze uzyty bo juz raz go wpisywalam… moze ktos poradzic co robic?

1 polubienie

Również mam ten sam problem. Dodam że klucze sa przypisane do konta.

2 polubienia

To samo mi wyskakuje dziś. Masakra. Dajcie grać starym wyjadaczom

1 polubienie

@up ten sam problem , sprawdziłem spójność plików i zreinstalowałem klienta nic to nie dało

2 polubienia

Nie znalazlam zadnego rozwiazania tego problemu wiec po calym dniu rozpaczy odpalilam Warcrafta zeby pokazac mezowi ze naprawde nie dziala i siup nagle dziala! :woman_facepalming:t3: Nie wiem co sie stalo i juz mnie to nawet nie obchodzi ale bardzo brzydko z waszej strony Blizzardzie ze nawet nikt sie tu nie pofatygowal i nie ukoil moich nerwow :triumph:

mam podobnie kupiłem wczoraj Warcraft® III: Reforged Spoils of War Edition i po uruchomieniu gry wyskakuje błąd braku licencji