WoW Classic HC layer bug

Witam, probowalam napisac do Support, zarowno z profilu mojej postaci w grze, jak i z mojego konta Blizzard, niestety nie mozna tam wyslac wiadomosci. Sprawa dotyczy bug w Classic HC. Gralismy w grupie i nas wyrzucilo z serwera. Moja postac jak i tez inne powrocily do gry po kilkunastu sekundach. Problem polega na tym, ze nasze charaktery , pomimo to, ze byly w tej samej grupie, po logowaniu wyladowaly na roznych layerach. Jedni wyladowali na layerach, gdzie moby byly juz zabite, natomiast moja postac wyladowala na layerze pelnym mobow. Gracze probowali mnie leczyc, lecz niestety to bylo niemozliwe, gdyz leczenie wracalo do nich i sami siebie leczyli, bo niestety nie da sie leczyc bedac na dwoch roznych layerach. Uwazam to za bug, w takim wypadku, jak ten, gdzie wyrzuca cala grupe z serweru, powinni wszyscy wrocic w to samo miejsce, na ten sam layer. Taka sytuacja jak wyzej opisana nie powinna miec miejsca. Dopiero po smierci mojej postaci, grupa wrocila na ten sam layer…no coz, za pozno by cokolwiek poradzic…i pytanie: czy w tej sytuacji jest szansa, by support przywrocil moja postac?

Brak opcji wysłania dotyczy prawdopodobnie faktu, że Support nie zajmuje się błędami w grach. Błędy w grze World of Warcraft można raportować poprzez menu gry (Esc → Support → Submit feedback or bug report → Submit a bug) lub poprzez forum gry z regionu US. W obu przypadkach problem należy opisać po angielsku. Support nie przywraca postaci typy Hardcore, bez względu na powód, dla którego postać zginęła.