Zhakowane konto, kradzież konta

Witam (jako, że zrobiłem mały research w google na temat taki jak mój posłuże sie ,szablonami" nieco zeedytowanymi przeze mnie)
Ktoś wszedł mi na konto i zmienił maila, wszystkie próby zmiany hasła przychodziły na obecnego maila,
więc jak ktoś mógł go zmienić?
Dnia 04.10.2022r o godzinie 12:34 dostałem na mojego e-maila wiadomość iż zostały zmienione
moje dane osobowe (ale bez mojej wiedzy/zgody czy świadomości). Wiem to stąd ponieważ grałem w Diablo Immortal o tej godzinie i w tym dniu.
zostałem wylogowany z gry i nie mogłem sie ponownie zalogować na swoje konto i wtedy
zacząłem szukać przyczyny i doszedłem do jednego wniosku - zostałem okradziony i potrzebuje waszej pomocy…
Pisze tutaj, bo już poważnie rozważam przekazanie sprawy do innych organów ścigania przestępczości internetowej.
Wszelaki szybki kontakt z blizzardem jest bardzo utrudniony, a wręcz powiedziałbym niemożliwy. Od wtorku ok. godziny 13:00 wysłałem wiadomość,
formularz, zgłoszenie jakkolwiek można to nazwać w sprawie blokady (a kradzieży/shakowania konta - dzień później 05.10.2022r.)
W chwili obecnej czekam 4dni na odpowiedź (gdzie 24h jest czasu na odpowieź zwrotną…) - na zgłoszenie, a próba alternatywnego kontaktu jest
nieosiągalna…
Złodziej bez problemu usunął
mój nr telefonu z konta, maila - utraciłem wszelki dostęp do konta. Co w danej sytuacji zrobić?
Na koncie posiadam przedmioty zakupione gry ze sklepu blizzarda.
Proszę o szybką interwencje w tej sprawie.
Pozdrawiam Trefny

P.S. Dość sie naczekałem i nie mam żadnej informacji zwrotnej w związku z moją sprawą dlatego postanowiłem szukać pomocy na
forum. Czytałem podobne tematy, kradzieże kont i inne podobne historie na platformie battle.net - wasz formularz zgłoszeniowy
odnośnie bylejakiej sprawy zawodzi… Nikt nie odpisuje, trzeba specjalnie fatygować sie na forum…
A co jeśli zdarzy się tak, że dostane trwałą blokade na konto bo złodziej używał jakiegoś potencjalnie niechcianego oprogramowania na moim koncie i
sie bawił moim kosztem, lub naciągnął moich znajomych na coś… ?

ID żadania pomocy : EU84265063

Wczoraj zostałem podobnie jak Ty okradziony. W moim przypadku zakończyło się to banem bo złodziej sprzedawał bezpośrednio lub z powiązaniem mojego konta golda za prawdziwe pieniądze. Bardziej niż przez tego oszusta, czuję się okradziony przez sam Blizzard.

Tak samo jak wy zostałem okradziony. Na szczęście udało mi się odzyskać konto . Konto niestety zawieszone ,wysłałem ticketa ,zobaczymy co i kiedy odpiszą . ID żądania pomocy EU85163908