Zmiana Regionu oraz Nazwiska. Battle.net

Witam nie mogę zmienić samodzielnie regionu z Wielkiej Brytanii na Polskę oraz nazwiska…
przy zakładaniu konta omyłkowo wpisałem inne nazwisko oraz region Wielka Brytania

proszę o zmienienie regionu oraz nazwiska

Polubienia: 6

Aby zmienić kraj potrzebujemy dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania. Może to być niemalże dowolny dokument, zawierający Twoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania. Na przykład rachunek za media, list z banku czy dokument tożsamości z widocznym adresem. Zgłoś się do nas w tej sprawie.

1 polubienie

witam, mam dokładnie ten sam problem, czekam od premiery CoD: MWII i nie moge przez to włączyć gry, czy da się to troche przyśpieszyć? " żądanie " do działu technicznego składałem 3 dni temu i dalej nie mam odpowiedzi a jak wiadomo chciałbym wkońcu pograć bardzo prosiłbym o przyśpieszenie jeśli to możliwe

1 polubienie

Niestety ja mam to samo, 24 października zakupiłem grę i tego samego dnia wysłałem zgłoszenie bo mam na koncie wpisany kraj Niemcy, a chcę zmienić na Polski, do tej po nie dostałem żadnej odpowiedzi i tak szczerze powiedziawszy to już zaczyna mnie to strasznie irytować jak i denerwować… Pieniądze poszły z konta a ja nadal nie mogę cieszyć się rozgrywką to tak jakbym został okradziony…

1 polubienie

Dostaliście już odpowiedź? Ja czekam 5 dni i zero odzewu

1 polubienie

Również jestem ciekawy czy udało wam się zmienić ten region bo też nie mogę grać w modern warfare 2… Dajcie znać.

1 polubienie

mam doslownie ten sam problem … dziewczyna kupila mi call of duty nowe za prawie 400 zl i nie moge grac bo mam region wielka brytania pisze do nich i nic . wyslalem nawet zdjecie dokumentu i dalej nic jestem na max wkur… mam nadzieje ze sie odmula bo ostatnio strasznie mnie zawodza jak na reameku warcrafa 3 itp…

ja kiedys tez chcialem dokonac takiej zmiany, wyslalem skan dowodu, ale zmieniono mi tylko imie, nazwiska juz nie…