Zmiana regionu - zbyt długi czas oczekiwania

Czy wsparcie techniczne na tej platformie istnieje? Wysyłałem ticket o zmianę regionu 5 dni temu, nie mogę przypisać numeru telefonu bo mam region Wielka Brytania z niewiadomych przyczyn. Przez to nie mogę włączyć nowego coda mwII, ja rozumiem że może jest dużo ticketów do ogarnięcia, ale płacić za grę wygórowaną cenę i nie móc w nią grać to mega frustrujące, tym bardziej że wchodząc w dział pomocy widnieje napis POMOC TECHNICZNA 24/7, a to cytat z działu pomocy - NASZE ZASADY: “Naszą misją jest tworzenie niesamowitych wrażeń rozrywkowych; chcemy, aby nasi użytkownicy mieli pewność, że otrzymują produkt i wsparcie, którego oczekują od firmy Blizzard.”

Ja kupując produkt, tego wsparcia nie otrzymałem.
Bardzo bym prosił o przyśpieszenie zmiany regionu, to naprawde frustrujące.
Numer żądania pomocy: EU85257506

Podłączam się do tematu, mam takie wrażenie, że tego kurnika nikt nie obsługuje… Wystawiłem ticket 24 października zaraz po zakupie gry bo jak się okazało kraj który mam wpisany to Niemcy… Również zaczyna mnie to bardzo irytować bo do dania dzisiejszego nie dostałem żadnej odpowiedzi, nadal nie mogę numeru telefonu wpisać gdyż kierunkowy jest na Niemcy i jest zablokowany… Czekam już ponad tydzień zaznaczam!

Mój numer żądania: EU85201497

Witam.
U mnie ten sam problem. Region Ukraina i już 10 dni czekam na ich odpowiedź o zmianę regionu. Czy wam już coś odpowiedzieli ?
Numer żądania pomocy: EU85343721

Po 14 dniach dostałem odpowiedz ze pomoc techniczna nie jest w stanie mi pomóc w zmianie regionu xD dobrze, ze zrobiłem zwrot gry bo dalej bym czekał.

1 polubienie