Aktualne rankingi

Dlaczego rankingi nie obejmują sezonu 28?

jeszcze nie sprawdzałem ale od dwóch dni wisiał w powietrzu reset po wpadce z natalią na DH,może to o to chodzi

1 polubienie

jest coś na czym się nie znasz ? Wystarczy ,że ktoś pięrdnie, a ty , natychmiast ,jesteś do usług

2 polubienia

wybacz ale proktologia nie jest akurat moją mocną stroną.Ubolewam że z tym wyjątkowo nie pomogę,zgłoś się po poradę do specjalisty.A póki co nie stawaj po prostu pod wiatr.Życzę powrotu do zdrowia

4 polubienia

solfernusDR Przeszkadza ci, że ktoś ma pojęcie i stara się pomóc? Nie kumam twojej napastliwości.

Zadałem dośc proste pytanie ale , jak się okazało, zbyt trudne dla dyżurnego trefnisia tego forum. Nie dla wszystkich Pańskie “dowcipasy” są zabawne, np. we mnie budzą odruchy wymiotne.A co do porad medycznych, to gołym okiem widać, że na wiatrach to Pan się zna.

1 polubienie

za to dowcipy o pierdzeniu i rzyganiu są pierwszej wody.Jeszcze się pan przebierz za babę i pląsaj w ożywczym rytmie disco polo.Ubaw po pachy.Mała prośba,nie zaśmiecaj forum swoimi kompleksami,są inne metody żeby mnie obrażać.Tu już nie będę odpowiadal

A rankingów jak nie było, tak nie ma. Zwykle tam podglądam, jakie buildy mają sens. Teraz szukam kombinacji dla czarownicy, bo z obecnym Tyfonem idzie to jak krew z nosa.

Ja też mam do Pana prośbę, proszę ,żeby Pan nie zajmował się publicznie stanem mojego zdrowia.To może być kosztowna dla Pana zabawa, i na koniec moja rada ; mniej wpisów na tym forum, a gwarantuje wzrost wiarygodności.

1 polubienie

“jestę prawnikię” ¯\_(ツ)_/¯

1 polubienie

Haha, do spania! Nie dość, że czaty, to tutaj też się całkiem fajnie bawisz? :wink: Co znaleziony przez przypadek :F

1 polubienie

Jeżeli chcesz sprawdzić sobie build gracza, którym to buildem gracz zrobił rekord GR, to przeglądarka nie jest dobrym pomysłem
ze względu na to, że jest aktualna, bardzo rzadko
widać tam build którego szukasz a widzisz tam ostatnio noszony czy założony, wystarczy, że gracz coś zmieni i taki właśnie tam widzisz build - jedynym wiarygodnym żródłem jest sama gra i jej rankingi i TYLKO TAM masz 100% pewność, że patrzysz na build/buildy którymi gracze zrobili GR.

Paladynie, aby zobaczyć dokładny snapshot buildu należy kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać: Obejrzyj szczegóły postaci.

https://i.imgur.com/1QVhyaF.jpeg

Nawet jeśli gracz zmieni potem coś w buildzie to pod tą opcją widzisz nadal to co gracz miał ubrane w trakcie zaliczenia rekordu jak również jego poziom paragonu w tym momencie. Ty zapewne klikasz Pokaż profil i stąd rozbieżności o których mówisz.

@Janus

Wkleiłeś screena z gry ,
to jest to o czym napisałem i co sugerowałem koledze @Dorsej
aby nie sprawdzał profili graczy w przeglądarce, bo te są zwykle nieaktualne i jeżeli miałby się sugerować buildami z “topki” to tylko sprawdzać sobie te rankingi GR podczas gry i w taki sposób jak to napisałeś czyli PPM i obejrzyj…

pozdro

Luz blues, założyłem że jak ktoś przegląda topkę to robi to korzystając właśnie przeglądając tabele rankingu w grze :wink: