Będzie Diablo 4 PC w wersji pudełkowej?

Cześć
Szukałem i nie mogę znaleźć informacji na temat tego czy D4 będzie w wersji pudełkowej na PC. Wiem, że po zakupie zapewne dodam kod z pudełka do battlenet i tyle (więc równie dobrze mógłbym kupić na battlenet) ale jakoś jestem tradycjonalistą i lubię pudełka.

2 polubienia

Z tego co mi wiadomo, to nie. Mało tego, wersja kolekcjonerska będzie w ogóle bez samej gry.

https://gear.blizzard.com/products/diabcl0001-diablo-iv-limited-collector-s-box
Pudełko bez gry - trzeba klucz do gry kupić osobno.

No Game Included. To purchase a copy of Diablo IV, visit Diablo.com

Diablo IV Limited Collector’s Box Includes:
· Candle of Creation
· Occult Mousepad
· Cloth Map of Sanctuary
· Pin of the Horadrim
· Diablo IV Collector’s Edition Art Book
· Matted Fine Art Prints (x2) - 18.54" x 10.79"

Dzięki, bardziej myślałem o standardowej wersji, a nie kolekcjonerce.

I to za jedyne 96,66 dolara! Fantastyczna okazja!

Nie inaczej :rofl:
Menadżerowie blizza tylko zacierają ręce, jakie to wspaniałe okazje “wyprodukowali” dla graczy :clap: :moneybag: :moneybag: :moneybag: :clap:

Szczerze pisząc ta wersja pudełkowa to jest dla mnie bardzo, bardzo słaby żart.

Szkoda to w sumie nawet komentować, ja tylko pamiętam jak 15 lat temu różne redakcje związane z grami zachwycały się, że dzięki dystrybucji cyfrowej gry (wtedy naprawdę tak była przepowiadana przyszłość) będą znacznie, znacznie tańsze, ponieważ odchodzi koszt: tłoczenia płyt, robienia pudełek/instrukcji/dodatków do pudełka, dystrybucji, transportu, na końcu miała odejść marża sklepu itd.

Cóż, po latach wyszło jak wyszło :money_with_wings: :money_with_wings: :money_with_wings:

Swoją drogą na rynku ebooków przewidywania te 15 lat temu były identyczne (co do spadku cen) i ostatecznie skończyło się również identycznie jak na rynku gier :moneybag:

Można też sobie porównać co dostaliśmy w rozszerzeniu LoD w Diablo 2, a co dostaliśmy w “dodatku” przebudzenie nektomantów w Diablo 3 :laughing:

Chcą zarobić? Niech zarabiają. Dla mnie może być nawet abonament, ale niech gra będzie gotowa, bez bugów, a serwery bez lagów. Z chęcią zapłacę. Diablo 3 zrobili imo nieźle, co prawda bardzo długo nie było end game’u, a i teraz ten end game nie wygląda za ciekawie, ale za spędzenie w tej grze ośmiu lat z przerwami zapłacić tyle co za podstawkę i RoS’a to jak nic nie zapłacić. Niestety od tygodnia nie da się grać w tę grę przez lagi, szczególnie w party, a to psuje całą zabawę. Jakbym miał możliwość zapłacić za serwer bez lagów to nawet bym to zrobił. Wczoraj nawet rozważałem żeby na US wejść. Jak oglądam streamerów z US to tam lagów nie widzę za bardzo.

Dlaczego nie można kupić gry w polskiej walucie tylko w euro gdzie banki jeszcze zabierają prowizję od przewalutowania. Będę szukał gry u innego sprzedawcy. Gdyby nie to dawno bym kupił sobie tę grę bezpośrednio od producenta. Wersja pudełkowa powinna być dostępna równorzędnie z wersją elektroniczną.

1 polubienie

Na konsolach jest :slight_smile: