Barb pada co chwilę

Witajcie. Czy mogę Was prosić, żebyście zobaczyli co jest nie tak z moim barbem pod tornado? Pada od byle czego, nawet na 80 poziomie szczeliny. Czegoś takiego nie mam nawet u łowcy demonów. Konfiguracją pod tornado zagrałem z ciekawości, bo miała być mocna, ale albo nie umiem tym grać, więc każda wskazówka jest mile widziana, albo coś jest nie tak, bo nie wydaje mi się, że barb na 80 szczelinie powinien ginąć od uderzenia jednego zwykłego moba.

Z góry Wam dziękuję.

Dziękuję za odpowiedź, to że nie umiem tym grać, to wiem sam. Buid oczywiście jest skopiowany, później zamieniłem dwie umiejętności i akurat z tymi gra mi się trochę łatwiej.
Nie neguję również tego, że build jest mocny, bardziej zastanawiało mnie to, jak to jest, że nawet nekromanta nie pada mi od pojedyńczego strzału zwykłego moba, a barb tak. Wynika to też pewnie z tego, że barb to ogólnie klasa, którą grałem najmniej, bo średnio mi się podobał zarówno set pod młot, jak i Zew starożytnych.
No nic, potrenuje jeszcze, bo jak mówię, byle jakim DH nie mam problemów ze 105 szczeliną, a tutaj nie mogę zrobić 90, bo wydawałoby się że klasa która powinna się cechować przeżywalnością wcale tego nie robi.

Bardzo dziękuję, zastosuje sugestię i opiszę jak mi poszło.

Dziękuje za rady, wczoraj było już troszkę lepiej, spokojnie zrobiłem 105. Jak pisałem, najbardziej w tej konfiguracji zdziwiło mnie to, że postać jest stosunkowo papierowa i ginie od strzału na 80 szczelinie. W porównaniu do mojego sezonowego DH, który ma połowę tego paragonu i którym bezpadowo robię 105, myślałem, że coś jest nie tak.
Podobnie było z nowym szamanem, założyłem na szybko co tam miałem i bez zająknięcia za pierwszym razem wpadła 110.
Niemniej bardzo dziękuje za rady i serdecznie pozdrawiam.

Podłączę się pod temat, czy ktoś może mi pomóc naprowadzić mnie na lepszy bulid ?

To ćwiczę właśnie, i wychodzi mi całkiem dobrze. Postaram się zmodyfikować go w kierunku o którym napisałeś. Odezwę się niebawem. Dziękuje bardzo za pomoc

częściowo pozmieniałem to o czym piałeś, różnica jest mega widoczna. Jeszcze musze tylko poszukać czegoś z lepszymi wartościami i uzupełnić całość

Nie mogę trafić dumy ambo. Od czasu w którym przeczytałem twojego posta, poświęciłem na szukanie itemów.

Chwilowo używam dalej czaszkochwytu w kostce przez widoczną różnice w grze. Jęsli znajde dumę zmienię zmienię go na obrączkę potęgi.

Dodatkowym minusem jest borykanie się teraz z wiecznym brakiem manny.

Panie złoty, po pierwsze dziękuje za pomoc, gra ma nowy wymiar teraz. Wcześniej grałem dużo w kampami bo nie mogłem się przebić solo przez 80 szczelinę : dziś bez większego problemu dałem rady 95
Po drugie, 4 dni szukałem DA dziś dostałem dropem, później jeszcze raz mi wypadła ale już nie zbierałem.

Mój problem manny był spowodowany grą z poziomem 65szczeliny, aby napić jak najszybciej lvl klejnotów w socketach, już tego problemu nie mam.

Możesz zerknąć i powiedzieć czy jeszcze coś moge zmienić ?
W tej chwili skupie sie na podnoszeniu siły klejnotami i szukaniu mocniejszych itemów,

Tak szybko spokoju ci nie dam :stuck_out_tongue:

Mam 2 amulety jeden na sobie drugi w skrzyni. Zastanawiam się który bedzie lepszy.
90 do witalności
6% szybszy atak
7% odnowa umiejętności
10 do szybkosci poruszania się
odp na trucizny

Lepszym wyborem wydaje mi się ten który mam na sobie ale pewności nie mam./
Zapewne jak zauważyłeś, nie bardzo wiem co na co ma wpływ przy doborze itemów.

I czy lepszym klejnotem nie był bya by zmora potężnych, zamiast zmory uwięzionych ?

Już zrozumiałem co miałeś na myśli z brakiem mocy na dalszych gr. Dziś się zapuściłem na 108, poradziłem sobie ale nie wiele już brakowało abym musiał zejść poziom niżej. Było dokładnie tak jak napisałeś, nie parałem ale nie miałem mocy. Pozostaje mi tylko szybkie nastukane lvl na rangę 100coldesmana i szukanie itemow starożytnych.

pierscienie lepiej miec na sobie obraczke potegi i jednosc zywiolow, a obsydian w kostke. dlatego ze na obsydianie nie zrobisz % obrazen krytycznych., na poczatek najlepiej sila. kryt. kryt. ewentualnie obrazenia. kryt. kryt.

jeśli zostawię obrączkę potęgi na palcu, wraz z jednością żywiołów nie daje rady unieść obrażeń na 110 i padam jak mucha. Myślę że jest to wina mojej słabej witalność dlatego chwilo zostawię tak jak jest.

Największy problem mam przy nowych itemach na co zwracać uwagę aby były lepsze od obecnych. Znalazłem fają szabelkę może uda się znaleźć drugą

buty już naprawiłem, pasek znałem całkiem fajny. Teraz jestem na etapie poszukiwania amu i pierścieni. Karwaszy też szukam ale niestety nic nie wyapda :frowning:
Szybkość ruchu już zwiększyłem paragonami, teraz zaś skupiam się na wytrzymałości

Odezwę się za jakiś czas.

źle
szybkosci ataku nigdzie nie dawaj. w ringach szansa na kryt, obrazenia kryt i obrazenia (ewentualnie sila) jak juz bedziesz bardziej zaawansowany bierze sie obszarowki ale na poczatek nie musisz

Cytat w bloku

Skoro już jest temat, to nie będę powielał. Rzućcie okiem na mojego Barbarzyńcę.
Mam podobny problem, mianowicie na U16 lub GR 75 zabijam wszystko pięknie, ale wystarczy jeden hit, a w szczególności atak z dystansu, jakiś łucznik i padam na jeden strzał. Z tego co pamiętam to Barb jest w miarę wytrzymały, więc coś zepsułem. Proszę o pomoc.

UrgShaak#2594 - Społeczność - Diablo III (diablo3.com)