Barb WW - zabity?

Witajcie, pojawił się opis patcha 2.6.7 na anglojęzycznym forum. Ogólnie usunęli Lament, co dosyc się odbije na max GR jakie będzie można wykonać ww barbem… Chyba i tak nim zagram, ale dosyć mnie wkurzyla ta zmiana, a jeszcze bardziej ich wytłumaczenie, że “na barba przyjdzie jeszcze czas i dostanie swoje buffy w innych sezonach, bo ten się skupia na Mnichu i Krzyżowcu”…

Zauważyłem że co sezon zbywaj wszystkich od barba, a już parę sezonów trąbią o barbie i co tam nie mają przygotowane dla niego ,nie kumam tego. Na PST rzucili nowy set dla krzyżowca i dodatkowo jeszcze dali buffy przed sezonem, nie mówię że źle postąpili, ale takie wycofywanie drażni

Barb był za silny i to, że coś z nim zrobią było wręcz pewne. Natomiast jeżeli wprowadzane są nowe sety, to z góry powinno być założenie, że będą one najsilniejsze, a tak nie jest. W każdym razie tak nie było, bo grając na serwerach PTR stwierdzam, że nowe sety to jest słabizna.

Od początku gry robi za popychadło albo co najwyżej support. Może dobrze by było żeby choć raz przez chwilę był najmocniejszą postacią ? Pamiętasz żeby kiedykolwiek, chociaż przez 1 sezon robił w party za DPS ?

Każda postać powinna grać jako dps,sup i speed farm,wtedy ulubiona postać była by zawsze w party,a nie że blizz narzuca nam swoje postacie, które są tylko grywalne w party,to samo tyczy sie ekwipunku,
To jest kpina i olewanie ludzi

Tak, Barb był za silny, Vyr był za silny. A Egida Krzyżowca jest w sam raz. Już padło GR150 solo, czyli endgame :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Grunt to dobry balans. Ale to jest tak zawsze, jak Blizz za mocno się wsłucha w niemałą rzeszę stękających.

Pozdrawiam
Grzegorz

Do tych, którzy mówią, że ww barb był za silny. Top gracz na świecie z 10k paragonem i full primal setem robi max 133 GR. Na PTS z lamentem robił 140 GR. To Blizz tłumaczy, że jest za mocny, ale Krzyżowiec robiący solo 150 GR już jest ok.

Przecież obecnie Krzyżowcem GR 150 zrobił gość z paragonem 10 000, a GR 130 Barbem zrobił gośc z paragonem coś ponad 5000. Na PTR wyglądało to zupełnie inaczej, bo ludzie Barbem biegali 120 w 5 minut.
Wprowadzili dwa nowe sety i przynajmniej w sezonie 19 one muszą być najsilniejsze. Przykładowo krzyżowcem na PTR pod nowy set odwagi przy paragonie 2500 nie dało się przejść GR 95

krzysztof, to nie jest prawda. Według d3progress najlepszy barb ma 10370 i robi (tu poprawka) 135 GR. Gdzieś na yt jest filmik jak daje radę robić 140 GR na PTS.

Jeżeli chodzi o Krzyżowca i jego nowy set to prawda. Tylko, że według informacji chyba sprzed wczoraj zwiększyli bonus tego seta z 10 000% na 20 000%, więc może tak było, ale wcześniej. Teraz to jest kosmos.

Proponuję jednak spojrzeć co było na PTR a co jest w final realase 2.6.7 . To jakby dwa inne światy. I…nie bije już Pięść Niebios a Furia. Pięść Niebios daje wyłącznie stacka defensywnego…i mega boost do Furii.

Tak czy siak - build jest MEEEEEEEEEEEEEGA overboost. To Vyr z Chantodo to było małe miki.

A ja mam pytanie. Gram od kilku sezonów dość intensywnie. Na solo udało mi się zrobić max. około 2000 poziomów. Jak to jest, że ludzie robią GR powyżej 120 w już w pierwszych dwóch tygodniach., albo gościu z US, który na filmiku z YT czarodziejką trzepał 140 poziom głębokiej szczeliny?

Postacią którą chcemy grać z poprzedniego sezonu zaczynamy od zera, czy może coś przeoczyłem?

Oni maja stala ekipe 4 osobowa i dla tego szybko bija paragony. Robia 3 min GRy i masz oprocz expa wylevelowane gemy. Tacy gracze pokazuja jaki jest stan gry. W ciagu pierwszych 2 tygodni robia solo GR130, a potem 2 miechy farmy polaczone z 10% progresem …

ps. co do rend barba, nerf Lamentation to spadek o 7GR z tego co mowia w sieci. Chantodo nerf to chyba 3-4 GR w plecy. Wsumie vyr nadal silny, barb niby ostro znerfiony.

Haha Darpatator gra swoim barbem 10 000 paragonow i dal tytul na twitchu The face of barb nerfs ! 140 Solo barb again to get it nerfed (again). Ladnie trzaska te rifty. ^^

barb odzyl i tu jest klopot. s19 same barby beda (ww dostal 150% na pasku)

Ma byc jeszcze mini patch przed startem sezonu z balansem dpsu. Barba juz raczej nie rusza, czyli bedzie ok. Ciekawe co zrobia z crusem, niby stacki ograniczyli ale nie wiadomo jaki bedzie robil dps. Niecierpliwie czekam do piatku.

po co piszesz niepelna prawde…mini pacz juz zapowiedzieli 2 dni temu i barb dostal 2.5X dmg na ww(150% paska)

Mógł tego jeszcze nie wiedzieć, nie każdy żyje na forum o diablo.
Zwrócone 150% z paska to było to co właśnie mieli zrobić żeby US BARB COMMUNITY przestało spamować tak natrętniacko. W sumie te 150% wygrał ten sam jeden Free z tego forum, oni pisali protesty, jakieś petycje błagalne dot dps’u barbarzyńcy przez tyle lat że Nev już miała dość :smiley:

Wgl te akcje z dodawaniem, zdejmowaniem affixu na lamencie to są mega kozackie, dodali, zdjęlil, znowu dodali, a to jest naprawdę zasługa wyłączn ie jednej osoby.

Free.

Tyle lat spamowali i nagle teraz ich posluchali? A moze faktycznie zaczeli wsluchiwac sie w community. Najpierw bylo 250%, potem usuneli bo sie przestraszyli ze znowu zrobia op builda, ale faktycznie to byl strzal w kolano i moze poszli po rozum do glowy i zapodali kompromis 150%. Nie wiem jak wam ale mi sie podoba takie rozwiazanie.

Mi również się to podoba.

ŻE MOŻNA TERAZ ROZPRUWAĆ (wyobraźnia) BARBARZYŃCĄ zamiast machać lizakiem. Aktualne chantodo nie jest słabe, to ciągle top builid w całej grze tak btw

Oni tam w swoich petycjach rozebrali grę na części, pojedyncze fps’y, udowodnili że barbarzyńca ma się nijak do wiza i któryś z devów zajarzył po tylu latach “O FAKTYCZNIE, BARB NIE ZADAJE OBRAŻEŃ w party od czasów dodatku” Lepiej późno niż wcale.

Wiecie że mam kumpla który pushował swoim gównianym wizem 128 - ten sam tier co ja szamanką i się śmiał ze mnie że ja po takim wkładzie jestem w miejscu tam gdzie jego lizak doszedł w 30 godzin?

Teraz się na mnie obraził, bo wiz nie będzie już nieśmiertelny i n ie będzie robił 3x damage co (ogólnie) inne klasy ;(