Barbarzyńca - pytanie

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co robię źle? czy to uzbrojenie? nie wiem czemu nie mieszczę się w czasie i mam średnio 1-2 zgony na GR 113

Mało skracania czasu odnowienia i na początek karwasze mają mieć fizyki, a nie ogień.

niestety właśnie z tym mam bolączkę na sezonie bo jak znajduje karwasze mortika to niestarożytne i ogólnie słabsze :frowning: a gdzie powinno być u mnie skracanie/zamiast czego?

podepnę się, 113 jest dla mnie nie do przejścia, co jest nie tak?
Domindzwon91- powsadzaj diamenty w gniazda

steve69 - diamenty? a gdzie dps i pancerz z siły wtedy?

z kostki, ja niestety nie mam nazbieranych rubinów. W hełmie masz redukcję czasu odnowienia

z kostki czyli rozumiem caldessany?

z kostki czyli rozumiem caldessany? - tak

Zamien te karwasze z ogniem na zwykle z obrazeniami fizycznymi. Samo to, ze maja ciemnoczerwona ramke nie czynia ich dobrymi dla danego buildu. Odnowienia powinienes miec w obu broniach.

Steve69 nosisz bulkatosy wiec masz miec w tornadzie rune leczaca. Zamiast tapniecia do bulkatosow pasuje bardziej dzika szarza - bezlitosny atak. Da ci to wieksza mobilnosc. Nie wiem na ile jest aktualny twoj profil, ale twoje gemy …
Tak zastanawiam sie czy ludzie jeszcze pamietaja, ze w akcie 2 jest vendor dzieki ktoremu nie liczy sie kolor gemu tylko ich ilosc jaka posiadasz.^^

1 polubienie

Bardzo proszę rozwiń co jest nie tak z moimi gemami? Mam zmory i taeguka, patrz na tomaszka

Też proszę rozwiń temat bo nie rozumiem, sorki stary już jestem

zakladam ze to kwestia buildu, bo itemy masz spokojnie na 130, musisz tylko cdr troche wrolowac, kilka itemow masz nawet lepszych odemnie, w tym sezonie nie liczy sie tyle dps co skill i gra pod sezonowe buffy, ja zrobilem poki co 135 przy paragonie cos okolo 1600 grajac bez jednosci zywiolow ( z krimsonem zamiast lamentu bo nie moge dostac dobrego)

ja nie mam nawet 1100 paragonu :slight_smile: proszę rozwiń gdzie powinien być cdr i za co ?

Czy dobrze mi pokazuje ze masz gemy w broniach 130 i 120 procent? ;p W rekawicach krec witalnosc na 100% krytykow. Witalnosc mozesz wbic z paragonow. Tak swoja droga cdr z bulkatosami nie trzeba miec az tak duzo. Twoj lament jest do wymiany bo ma za slaby bonus. Amulet, tragedia. Bizuteria w calosci do wymiany. Ty grasz bulkatosami a build taki pomieszany z runami pod set istvana.

Chyba niezbyt precyzyjnie sie wypowiedzialem i moglem przez to byc zle zrozumiany. Chodzi o klejnoty, ktore mozna zamieniac na inne klory w kostce. Majac 900 paragonow to wszedzie juz od dawna powinny byc wsadzone perfy. ^^

  1. co do lamentu to wiem,niestety nie było lepszych,zawsze mi znajdywało z dolnymi widełkami albo gorsze :frowning:
  2. witalność możesz wbić z paragonów - ile pkt poświecić na witalność w takim razie by mieć jakąś przeżywalność?
  3. właśnie nie wiem jakie mogą być umiejętności bo większość gra na istvany a mi lepiej na bul kathosy,gdzie na jakie umiejętności zmienić i dlaczego?
  4. co powinno być w biżuterii najczęściej? z tym tez mam pecha,trudno mi znaleźć fajne starożytne już…
  1. to lepiej chyba lament w kostkę i póki co byle jaki na siebie (pas wartownika może Chilanika, whatever)
  2. koło 650k już rzadziej zdarza się zgon na łan hita.
  3. bk gra się może wygodniej, bo się biega jak człowiek, jak przejdziesz na istvany to tak jakby zwolnione tempo, ale dps jest imo nieporównywalny (bk raczej na speedy chyba). Ogólnie chodzi chyba o to, że: BK - szarża i ww z runą od wyżerania życia, Istvany - tąpnięcie + ww z runa do furii.
  4. ringi to: siła, chc, chd, zamiast siły można AD, CDR (ale nie sprawdzałem jak to tam się gra)

PS. Przy okazji, może ktoś wie jak się sprawuje jakiś ambo+ sun keeper, albo furia (może z piecem w kostce), zamiast Istvanów

Ja z ambo i furią w rękach, a w kostce meserszmit wyciągnąłem 113, oczywiście jak na te itemy co mam powinno być więcej, ale te 113 to narazie mój górny limit. Co do reszty, którą użyłem możesz zobaczyć na moim profilu na nonsezonie.