Brak Zoltuna Kulla (PS3)

Cześć,

przeszedłem właśnie kampanię na ps3, ale nie mogę znaleźć nigdzie Zoltuna Kulla. Zadania z nim zrobione, ruin seszeronu nie ma w trybie przygodowym, jestem trochę zmieszany. Czy ktoś też tak miał? Diablo 3 Ultimate Evil Edition, zaktualizowana.

A czy ps3 nie poszedł w odstawkę u Blizzarda tak jak xBox360 ?
Zoltana zawsze znajdziesz w jego archiwum (chyba akt 2) jak wejdziesz w środkowy teleport.

Mi się wydaje że jak robiłeś kampanie to nie aktywowałeś portalu w ruinach. Musisz iść do portalu wyzej lub poniżej i iść w górę lub w dół. Miałem podobną sytuację dawno temu jeszcze na PC jak mialem taxi na sezonie ( a była to pierwsza postać ) i osoba co robiła te taxi omijała teleporty ( i to nie jeden ) i potem musiałem je sam aktywować.

Niestety nie ma jak przejść do tej lokacji. Ani z góry ani z dołu, próbowałem już kilka razy zrobić quest z zoltunem i po jego zabiciu przejść na tryb przygodowy. Niestety nie ma go w mieście.

Powtarzam - sprawdź : z tego co pamiętam ruiny seszeronu, tak jak głębokie szczeliny i inne zostały wprowadzone aktualizacją 2.3.0 - ale nie objęła ona ps3 i zbox360 - Blizz przestał wspierać grę na ten sprzęt. Jednym słowem - na ps3 nie zagrasz z kostką Kanaiego, głębokimi szczelinami, udręką XVI… sprawdź to sobie - jaką wersję masz gry a na stronach blizza sprawdź ostatni numerek aktualizacji…

Na eng forum EddieLMT pisze:

wersje X360/PS3 nie otrzymywały aktualizacji po wydaniu rozszerzenia Reaper of Souls