BrownWizard -cud czy cheater?

Gościu w każdej klasie (bez wyjątku) zrobił 150 szczelinę . Jako szaman zrobił 150 gdy drugi na liście zrobił 135 w gorszym czasie. O co tutaj chodzi ?

Widocznie ma czas by grac, wiec robi kazda klasa gr150. Dla niego to nie problem, problemem jest uzbieranie tylu kluczy i fishing dobrego rifta. Sezonowy buff jest OP a on potrafi go wykorzystac.

99% graczyz TOPKI leci n BOCIE od bountisow.

co ciekawe ten BrownWizard zrobil parenascie tysiecy zlecen SAM! Co daje rekord rekordow wiec gosc spedza sporo czasu na czyms co iini maja z bota wiec raczejh jest czysty

co do 150Wd to spokojnie do zrobienia ja na HC jestem blisko132 a jak gosc zna dobrze efekty sezonoe to potrzebuje do bosa zabic 31 mobow!! Tak zabijajac tylko 31 dowolnych mobow moza zrobic 150.
Warunek jest taki ze musisz dwie mapy miec duze i geste i zrobic 3 duze pule. Pierwszy na 200 mobow i reset potem drugi i reset i potem trfiasz wyladowqania ZABIJASZ MIEDZY 200 A 395 STAKOW I ZBIERASZ OSTATNIEGO PULA 105+ MOBOW I WYWOLUJESZ BOSA I ANILOY
ANIOLY bija bosa i masz rfta zrobionego.

Trafienie takiego ukladu i wykorzytsanie go to dziesiatki godzin prob a jak ktos dobrze ogarnia i ma farta moze trafic w godzine. A do takiej gry tzrekma miec skila
CZITY sa tylko na przedmioty w diablo ale GR sie sam nie ugrywa

A co do kolegi reaper to bzdur dawno nie czytalem wiekszych i wiekszych glupot w dowodzeniu czegos o czym nie masz pojecia

1 polubienie

Chyba pierdzielisz bez sensy, albo jesteś jego alt kontem :wink:

W topce zawsze rozne rzeczy sie dzialy. Nie warto jednak mierzyc ludzi swoja miarka, bo sie mozna przejechac. ;p

najlepsze ze placza ci co nigdy na zadnej liscie nie byli…a co do mojego pieprzenia to to co napisalme sam realizuje i daje mi dobre miejsca na hc