Bug Kostki Kanaiego?

Nie wiem czy ktokolwiek inny ma ta jak ja: Kostka Kanaiego, transmutacja nr 1, pozyskanie legendarnej mocy z broni, otrzymuję komunikat o pomyślnym pozyskaniu mocy, lecz w liście wyboru pozyskane moce wyglądają, jakby w ogóle je nie pozyskano. Posiadam aktualnie pozyskaną jedną moc z broni, która jest aktywna, lecz pomyślne pozyskanie mocy dwa razy pod rząd nie dało żadnego efektu prócz komunikatu o pomyślnej pozyskanej mocy. To chyba bug gry. Wcześniej innego dnia pozyskanie mocy również dało ten sam efekt.
Zaznaczam, że problem dotyczy wyłącznie pozyskiwania mocy z broni. Mam tylko Łowczynię Demonów - postać sezonową.

A jaka bron transmutowales?

Być może pozyskiwałeś moc broni, z której nie może korzystać łowca demonów. Wtedy nie będzie jej na liście dla tej klasy.

Ja mam problem z Gwiazdą Azkabana w kostce. W tym sezonie ochrona przed stapianiem jakby nie działała. Nie wiem może dlatego że latałem z zaklinaczką (która nie miała focusa z nieśmiertalnością) a miałem Jedność na obu postaciach.

Witam.
Jeśli dobrze pamiętam, to dostępne pozycje do pozyskania legendarnej mocy uzyskać można tylko dla danej klasy (są oczywiście też moce wspólne) jak zatem mógłby ktoś pozyskać moc, która nie przysługuje jego klasie? Niech poda, która to broń i szybko wyjaśni się o co chodzi…pozdrawiam

Po pozyskaniu mocy nawet jak nie dla twojej klasy którą grasz aktualnie … będziesz ja miał…pozyskana ale dostępna dopiero po wejściu odpowiednim charakterem…choć aktualnie nie musisz to posiadać…I tak np.przy 2giej sezonowej postaci…zakładam bądź wkładam…naramienniki co za kasę w spa dają…W pierścień kamyk na monet szał… I wystarczy powiedzmy skrzynka z chelllendza… chyba 4kk w złocie tam jest… po podniesieniu złota już mam 54lvl up…sam sobie taxoofke )))