Build dla mojego mnicha

Hej , jak zwiększyć obrażenia w moim mnichu ? Z obroną sobie raczej radze. Jeszcze nie zacząłem przygody. Kończę fabułę i później chce przenieść postać do rozgrywki przygoda a nie chce na starcie padać :stuck_out_tongue: świeżym graczem jestem pod względem wszystkich skrótów xd więc chciałbym byście pisali bardziej po polsku :stuck_out_tongue:
Pozdro

Wszystko do wymiany. www diablofans com/builds/106373-fast-t16-poj-build-electric-field

Tak jak kolega mówi - wszystko do wymiany. Każdy set dedykowany dla mnicha da Ci więcej mocy niż to co teraz masz.

Hej

zdecyduj się jakim setem chcesz grać - Sunwuko jest najprostszy do gry i najmniej wymaga od gracza umiejętności dodatkowo taki
monk (mnich) to w zasadzie postać dystansowa (dla ciebie to plus jako nowego gracza) moja mniszka “Cudeńko” to taka właśnie postać
ale najmocniejszą postacią teraz jest monk “szarżujący” moja “Nemiesis” - do wglądu - oczywiście nie sugeruj się buildami, bo te są zrobione dla mnie i pode mnie ale przynajmniej będziesz wiedział jakich elementów szukać i jak ustawić skille - zresztą
nie naśladuj (kopiuj) bezmyślnie żadnych buildów, dla ciebie są tylko wskazówką, drogowskazem czego szukać czy jak ustawić umiejętności i co dać do kostki,

Ale zanim cokolwiek zbierzesz to zrób sobie sokety (gniazda) w broniach i umieść zielone szmaragdy oraz odblokuj kostkę - misje dostaniesz od Kulla - do kostki dasz to co cię wyrażnie wzmocni
(w zależnosci od buildu)

Build to set (np.Sprawiedliwości) jako podstawa i koniczne dodatkowe elementy wyposażenia w zależności od buildu (ringi, amu, bronie, karwasze, pas, buty itp) - bez tych dodatkowych a koniecznych elementów build nie będzie działał - po prostu i będziesz zadawał np. za małe obrażenia i sobie specjalnie nim nie pograsz.

najpierw
a) dziury w broniach
(może jakieś ci wydropią z soketami)i tymczasowo po
sprawie, ringi też muszą mieć dziury, to tak przy
okazji,
b) kostka oraz
c) farma (czyli gra) po gear/matsy/exp/gemy/ itp

pozdrawiam

Okey, dzięki wam za odpowiedź :slight_smile: już mam naświetlone wszystko :smiley:

Pozdro :slight_smile: