Build Mnicha pod Szczeliny i farmienie

Witam Ktoś może mi poradzić… powiedzieć jaki set mam zrobić do swojego mnicha bo w tym momencie na wysokich udrękach nie mam żadnej szansy na jakąkolwiek szczelinę poziomem. bo ciągle padam i obrażeń nie zadaję… Potrzebuję takiego buildu który pozwoli mi grać na najwyższej udręce i szczelinie bez obaw o cokolwiek Może ktoś Poradzić coś.? jakie sety zbroi jaka broń pierścienie amulety… i czy mogą być zwykłe legendarne bez tych Antycznych…?

Kumam Reaper to mógłbyś mi poradzić powiedzieć jakie rzeczy dać postaci abym mógł robić te GR I Farmę znaczy się jaki konkretnie ekwipunek mam nałożyć na tego mnicha Klejnoty na zbroję itp to nie będzie problem ale obawiam się że ten pierścień Królewskiej wspaniałośći będzie trudny do zdobycia dla mnie Reaper a powiedz mi czy coś takiego mogło by być czy raczej odpada jak uważasz dałbym radę tym robić Solo Dobre szczeliny wysokopoziomowe i zadawać dobry Damage

sprawdzę dokładnie każdy z nich zbadam wszystkie wybiorę jakiś i będę… Budował się pod jeden z nich albo po prostu zrobię sobie tak ze będę używał raz jednego i drugiego jakiegoś dobra zabieram się za sprawdzanie :slight_smile: i chyba wybiorę ten którego używasz ty

A Eternal zamiast tej Furii Może być jakikolwiek czy ma być to konkretny bo myślę czy zamiast tego topora Furii dać Siekacz Bartuka Albo inne eternale ostrza dla mnicha Tylko nie wiem czy to dobry wybór a może po prostu zostawić ten topór i niech będzie tak jak jest :slight_smile:

1 polubienie

Dlaczego Iny masz tylko 4 elementy, a nie 6? Jeszcze się nie znalazły? A co z przedmiotami eterycznymi - dotąd nie pojawił się żaden?

Mam Cały Set Iny Razem z bronią pancerzem Butami Naramiennikami rękawicami czyli cały zestaw :slight_smile: wiesz ale czy taki set Iny ubrany cały coś mi da nie wiem nie daję nic tak naprawdę jak bym chciał zrobić Solo Szczelinę Udręka 15 poziom 70 Padam na Hita na poziomie trudności udręka Tych większych :slight_smile:

Tu jest wszystko napisane https://maxroll.gg/guides/inna-mystic-ally-monk-guide

To po co nawiedzasz polskojęzyczne forum jeśli nie masz ochoty tutaj pisać ?