Buildy patche meta - ale jak to?

Mam pytanie odnośnie gry a dokładniej ich postaci mianowicie czy można czuć frajdę z gry jeżeli nie będę sugerował się metą? Wiadomo milo widzieć ze gra się zmienia poprzez to coraz lepsze rozwiązania w nowych sezonach. Ale pytanie pozostaje nadal takie czy jeżeli nie będę stosował się do mety która się zmienia wraz z nowymi patchami to będę w stanie progressowac? Czy jednak muszę każdy patch i nowe przedmioty wraz z umiejętnościami zmieniać bo tego wymaga patch i nowe sety. Jak tak sobie myślę o tym sposobie działania to od razu przypomina mi się system jak w lolu, z tą różnicą że tam przy samym zaparaciu i czasem poświęconym w grze i na postaci którą nie jest w mecie także da się coś ugrać, natomiast system by piać się w górę (a dokładniej na sam szczyt) jest ten sam czyli stosowanie się do zamierzonego celu stworzonego przez twórców w tym wypadku wykluczając graczy którzy grają nieszablonowo.

Hmmm… naszym zdaniem największa frajda jest wtedy, kiedy po prostu grasz postacią która najbardziej Ci się podoba i której styl gry najbardziej Ci odpowiada :slight_smile: I zależy też, jaki jest Twój cel w grze - czy pięcie się w rankingach, czy też po prostu fajna zabawa, czy może wszystkiego po trochu. Daj znać, jaką podejmiesz decyzję!

1 polubienie