Bul-kathosa problem

Witam mam problem odnośnie zestawu bul-katosa mam dwa miecze jeden krew bul-katosa i drugi przysięga bul-katosa obie pierwotne starożytne zestawy problem w tym że nie mogę założyć ich na postać barbarzyńcy (level70+782) i wyskakuje komunikat (możesz używać tylko jednego takiego przedmiotu) i pytanie brzmi dlaczego skoro wcześniej przez zamianą drugiego w pierwotny można było używać a teraz nie to chodzi o np że tu i tu mam +12 do furi i to się gryzie jakaś statystyka czy co ?

możesz mieć na sobie tylko jeden pierwotny przedmiot wykonany na str 11 kostki.

Dlaczego ? I wgl fajnie że jest to napisane i tak poszło w piach 2 pierwotne itemy i jednen starożytny .

Gdy był PTR sezonu 28, zostało to zgłoszone (w sensie, żeby w grze była widoczna informacja o tym ograniczeniu). Jak widać Blizzard to zignorował, i, zamiast w samej grze, umieścił informację o tym jedynie w opisie najnowszego patcha.

No co zrobisz jak nic nie zrobisz. :man_shrugging:t2:

Czyli jak znajdę czerwony miecz to będę mógł założyć jeden z kostki i jeden znaleziony tak ? Jest inny sposób na zdobycie tego miecza niż grindowanie na mobach.

tak.Możesz próbować kostka str 2 do skutku ale to dość kosztowna zabawa

…co de facto sprowadza się do “grindowania na mobach”, bo w końcu te materiały trzeba jakoś zdobyć. :man_shrugging:t2: