Chwalę się - osiągniecia postaci

Diablo 3 Jest Już od dawna martwe Blizzard sam o to zadbał dlatego to forum Świeci pustkami tyle w temacie

Najtrudniejszym osiągnięciem w Diablo 3 jest dostanie się na TOP listę bez użycia bota czy innych cheatów pomagających w grze. Tutaj ‘gracze’ na topie nabierają paragonów w tempie Koenigsegg Agera RS, co ukazuje prawdę o trudności w ów osiągnięciu czy wzbiciu się na top one.

Udało mi się ustanowić 400 miejsce - TOP’ki sezonowej nie używając żadnych cheatów/botów.

Gram od 22 maja bieżącego roku, jest to moja pierwsza styczność z Diablo a więc da się :slight_smile:

Pozdrawiam

Wow, nieźle - gratulacje! :smiley: A możemy spytać, jaką postacią?

Do topki sezonowej udało mi się dostać grając łowcą demonów- A w obecnym sezonie próbuję swych sił nekro :slight_smile:

https://eu.diablo3.com/pl/profile/Oszuu-21610/hero/133247817

Czyli build na Przebiciu (Impale)? Też mieliśmy ochotę to wypróbować! :slight_smile:

Z para 750 na HC GR83 crusem dało 80 miejsce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a GR84 monkiem dało miejsce około 540 … w tym jeden zgon :slight_smile:
Trzeba jeszcze brać poprawkę, że to dopiero początek sezonu

1000 crusów na HC lata - żeby załapać się na ranking trzeba minimum GR 13 zrobić :rofl:
Właśnie wbrew pozorom w tym sezonie rankingi SC / HC są bardzo wyrównane i zauważam jakby większe zainteresowanie tym trybem niż we wcześniejszych sezonach. W solówkach crus HC już ma 124 a DeHacz 132