Ciekawa sytuacja w grze

Wczoraj zachciało mi się zagrać na sezonie i dołączyłem zleceń na publiku. Wchodzę do gry a tu wszyscy 3 pozostali kolesie w grze maja level 5000+. Zbaraniałem.

Co w tym dziwnego jak ktoś gra ten ma wysoki paragon proste.

Na sezonie paragon 5000+ to jest w sumie coś nietypowego. Nie wielu graczy jest w stanie wbić ponad 5000 paragon grając sezon i spotkać takich graczy w grze łatwo nie jest. Co innego non season, tam ludzie mają znacznie więcej poziomów.

Ja tam tęsknie za czasami gdzie 100 paragon wbijało się tygodniami grając maniakalnie.

Obstawiam jakiś bug.

Widziałem kilku graczy z 1700-2000 na sezonie, ale z 5000+ się nie spotkałem

Ale obstawiam że da się! Ja miałem zaledwie 430 paragonów. Zaprosiło mnie 3 graczy z 900p średnia. Po dosłownie 30 minutach sam miałem już 660p a oni po ok 1200 więc jak napierdzielają tacy dzień i noc. w grupie na U16 to kto wie?

spokojnie wystarczy 10-12h zeby wbic 5k na sezonie, sam znam kilka osob ktore tyle wbilo na poprzednim a byl krotszy niz 3 miechy, wielu streamerow gra po 12h i nie botuja, arkis obecnie ma 10h/dzien i paragon 4600 a mamy polowe sezonu jak pomnozymy to przez 2 to wyjdzie okolo 5740…

Być może pojedyncze jednostki są w stanie “wynolife’ić” taki paragon legitnie, jednak większość graczy z takim paragonem to boterzy. Wystarczy sprawdzić ilość godzin jaką mają przegraną, a ilość godzin jaką minęła od rozpoczęcia sezonu. Od startu minęło 43 dni i jakieś 1032 godziny, a są osoby z przegranymi 700-900+ godzinami, więc wniosek nasuwa się sam :slight_smile:

boterzy w tym sezonie to spokojnie po 6-7k zrobia, 5k to mozna normalnie wbic grajac po 8h, w tym sezonie lata sie naprawde wysoko, widzialem ze biegaja juz 138 po 3-4minuty, crus + 3x sup

Troche sie mylisz z tymi “przegranymi godzinami” . Zaczynajac sezon wcale nie potrzeba tworzyc nowej postaci.Wystarczy “odrodzenie” i ilosc godzin na danej postaci sie nie kasuje. Co do “botow” to owszem, jest to plaga szczegolnie widoczna przy robieniu zlecen na publikach.

Nie mylę się :slight_smile: Nie chodzi mi o ilość godzin widoczną przy wybieraniu postaci, lecz o przegrane godziny widoczne w postępach sezonowych, tam nic się nie sumuje :slight_smile:

Gdybys mnie mogl oswiecic to prosze mi wskazac miejsce, w ktorym to jest pokazane w postepach sezonowych, kto ile czasu przegral.

Zakładka sezony —> sezon 19 —> podsumowanie

W miejscu ktore wskazujesz nie ma nic takiego jak czas spedzony w danym sezonie.

@Pogo - dokładnie w miejscu które Swidney podał - najeżdżasz myszką na nazwę klasy i wyświetla się czas spędzony na sezonie daną klasą.
https: // imgur. com/a/s2Ig2pl
[usuń spacje]

Gdyby takie pytanie zadał świeżak to nie zdziwiłbym się, ale osoba która ma taki paragon i nie wie takich rzeczy? Szok :smile:

Widziałem gracza który w wyższych poziomach GR w stosunkowo krótkim czasie (grając z 4 osobami w teamie) wyciskał spokojnie 50 leveli w 3-4 godziny (na paragonie ok 1850)

Ja preferuję tryb kombinowany:
Solo zlecenia + kapliczki 25% exp (na zamykanie GR) /
Granie w Teamie - 2-3 osoby w teamie GR 105-115 (mieć w zapasie 40-50 kluczy)

  • czas 8-10h dziennie
    W takim trybie grania pomiędzy paragonem 1700-1950 w sumie da się wymęczyć 20-25 leveli.

Wszelkich kanciarzy powinno się bezwzględnie tępić. Czyścić tablice wyników. Powinni jeszcze stworzyć listę graczy którzy kantują.

A co ma tutaj “wysokosc paragonu” do tego czy wiem gdzie co sie znajduje? Czyli ci z paragonami 10k+ to powinni wg Ciebie kod gry juz znac na pamiec? W zyciu kursorem nawet nie najechalem na to miejsce.