Co robic w tej grze?

Witam, po baaaaardzo długim czasie wrocilem do Diablo 3. Kupilem dodatek, wbilem postac na 70. Zrobilem 4 rozdzialy, dostalem seta w którym rozwalam wszystko bez wiekszego problemu.

I co mam teraz robic? Po co farmic, skoro gra sama mnie ubrala za zrobienie śmiesznych osiągnięć rozdziału.

Szukaj wersji starożytnych z odpowiednimi statami, może się trafią też jakieś primale i lecisz na Głębokie Szczeliny.

skoro dostałeś ubiór i broń za darmo i rozwalasz wszystko,to odpowiedz sobie na pytanie kim jesteś w tej grze,ale co mi tam podpowiem ci “JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ”

Glebokie szczeliny juz robie. Klejnoty dwa mam na 25 randze. Ale to jeden klejnot na 25 wbic to nawet nie jest jeden dzien.

Z tego co znalazlem to te starożytne legendarne itemy to sa takie przedmioty ze stalym maksymalnym rollem w modzie?

Jeśli się nudzisz a lubisz wyzwania to proponuję zrobić po wszystkie zadania sezonowe tak żeby zdobyć peta za ostatnie zadanie a później zrób wszystkie
Podziemia Zestawów za które dostaniesz ładne skrzydła i GR 150 solo.

Ja tam go rozumiem, bo po znalezieniu itemów pozostaje grindowanie statystyk. O ile znalezienie przedmiotu/zestawu/wbicie gema na 25lvl daje przeskok jakościowy, o tyle wbijanie coraz wyższych statystyk nie daje poczucia progresu. Zresztą co mi za różnica czy robię szczelinę 90lvl czy 110lvl? To jest ten sam gameplay tylko cyferka przy gr inna. W bodajże drugim sezonie grałem dzień w dzień, a dopiero na 2 tygodnie przed końcem znalazłem broń do mojego buildu i wtedy czułem progres. Teraz po 5-6 godzinach gry pozostaje tylko szukanie statystyk. To jest po prostu nudne.

2 polubienia

Jedyny cel tej gry to farma paragonów czyli granie głębokich o poziomie takim, żeby mieć jak największy przyrost expa/godzinę.
Oczywiście w party 4 graczy, granie samemu to strata…
M

Chciałbym nieśmiało zauważyć, że w grze istnieje coś takiego jak społeczności a uzyskanie umiejętności korzystania z nich może uświadomić, jak bardzo cytowany tekst mija się z prawdą.

1 polubienie

Zgadzam się z Sidu. Ja wróciłem po 8 latach aby zrobić przerwę w PoE (w międzyczasie brat trochę grał). Na początku jest spoko ale później tylko grindowanie. Według mnie brakuje bardziej rozbudowanego craftu.