Co z tym serwerem?

W dniu dzisiejszym od rana wciąż mnie rozłącza z serwerem. Owszem wczoraj mój dostawca internetu miał awarię, lecz została ona naprawiona, a wciąż mnie rozłącza z serwerem. Coś ewidentnie nie tak, więc proszę się temu przyjrzeć i odpowiedzieć. Może jeszcze ktoś ma dziś taki problem więc jeśli tak niech tu pisze. Może niebiescy ruszą się i zrobią porządek z połączeniem.

Hej micosw! Po naszej stronie wszystko powinno działać OK. Jeśli wciąż doświadczasz problemów - wypróbuj wskazówki dostępne tutaj:

Jeśli to dalej nie pomoże - skontaktuj się z nami bezpośrednio, załączając do swojej wiadomości pliki diagnostyczne z Twojego PC. Powodzenia! :slight_smile:

To wszystko co support Blizzarda potrafi zrobić? Przenosi do pomocnych linków?

Wystarczy chwila i o dziwo - przeładowuje się lista znajomych z zawieszeniem gry. Problem w tym, że postać na hc pada. Nie wiem za co płacą takim administratorom.

Nie mam jak wstawić jpg. ale mina by zrzedła gdyby zobaczyli to przeładowywanie się serwera. Diablo 4 jest ważniejsze, ponieważ tam już ludzie więcej płacą niż na D3.

1 polubienie

w przypadku wątpliwości czy wina nie leży po stronie dostawcy neta wchodzę sobie na Downdetector blizzarda.Wczoraj od 21 do dziś do 11 mieliśmy kolejny armagiedon rozłączeń serwera.Taki z przytupem i paradą młodzieżowych orkiestr dętych.Tu reset routera nie pomoże panowie niebiescy

Wrzuć na jakiś imgur czy inny tego typu, wklej tu link, zaznacz go i kliknij </> na toolbarze w edytorze tekstu, wyjdzie coś takiego:
https://imgur.com/eq8sil0

Brawo Blizzard. Dzisiaj to już przegięcie. Opóźnienia po 1200 ms i wywala już każdy rodzaj błędu. Sezon, nie-sezon, bez znaczenia. Czy dlatego, że jest sobota? Czy w USA jutubery się obudzili i każdy strimuje, żeby zarobić na chleb. :confused: Dziwne, ponieważ mamy własny serwer w Europie.

BTW. Nie mogę wrzucać linków. Mocno się bronią przed wizualizacją sypiących się serwerów. Trzeba się będzie odczepić od tych Blizardowych tytułów, nerwicy się można nabawić.

Wystąpiło wiele błędów: 1) Przepraszamy, nie możesz umieszczać we wpisach osadzonych elementów multimedialnych. 2) Przepraszamy, nie możesz umieszczać odnośników w swoich wpisach.

Wystąpił błąd: Przepraszamy, nie możesz umieszczać odnośników w swoich wpisach.

1 polubienie