Crash Diablo 3 postać hardcorowa

Witam. Grając w trybie hardcorowym z niewyjaśninych przyczyn nastapił crash gry i robiac GR100 zabiło mi postać. Proszę o przywrocenie mi tej postaci

Blizz nigdy nie przywraca postaci z HC, nieważne z jakich powodów padła i w jakich okolicznościach.

1 polubienie

znam kilka przypadków przywrócenia postać czemu by nie spróbować

O ile kojarzę 3x można zrobić cofnięcie konta, ale nie wiem czy w takim przypadku…

Nie dość że nic o tym nie wiem, to jeszcze jaki jest sens takiego zabiegu?
Dla jednej postaci która robi raptem gr100?
Taką postać buduje się w tydzień i to grając tak jak ja czyli HC SSF. Dodatkowo zazwyczaj ma się skrytkę całą zawaloną itemami plus raz nabite paragony nigdy nie przepadają (w przeciwieństwie do czasów starego systemu 100 paragonów gdzie traciło się dosłownie wszystko - postać, bank i paragony).
Do HC wystarczy podejść z głową a nie lecieć na pałę jak na SC.
W banku zawsze trzeba mieć:

  • dowolną antyczną / primalową broń dwuręczną z socketem
  • klejnot łatwości lvl 25
  • dowolny pierścień piekielnego ognia
  • dowolny hełm z socketem + królewski rubin
    To wystarczy żeby bez żebrania o taxi samemu się wylewelować 0 → 70 w 15 minut (czasami nawet szybciej jest bez taxi)
2 polubienia

w tym przypadku pełna zgoda ale kiedy jakieś 1016 czy lagi zabijają ci wymaxowaną postać,napchaną primalami i caldessanami to jednak wyć się chce xD.O równie dobrą biżuterię w skrzyni też ciężko.No ale cóż,trzeba się otrzepać i heja od początku.Pozdrawiam