Czarownik, a pierścień "Jedność" S22

Hej, mam takie banalne pytanie, ale jestem noobem i liczę na pomoc prosów :stuck_out_tongue:

W tym sezonie widzę, na podglądzie rankingu, że czarownik biega z pierścieniem “Jedność”, który rozdziela obrażenia pomiędzy wszystkie postacie noszące ten pierścień i to są osoby z top1 np.

Czy poprawnie rozumuje, że na solo grze oni wkładają również " Jedność" swojemu towarzyszowi, aby zmniejszać obrażenia otrzymywane przez swoją postać ?

Jeśli jest to trick, który służy zupełnie czemuś innemu to proszę o wyjaśnienie. Jestem graczem, który lubi podglądać prosów i sam nie wpada na te rozwiązania ( wiem to noobskie), ale jednocześnie lubię rozumieć po co to robie :slight_smile:

Z góry dzięki za odpowiedź i rady. Pozro :slight_smile:

Rozumiem, ryzykowna błyskotka :stuck_out_tongue:

A co miałeś na myśli mówiąc “nieśmiertelny” ? Mój towarzysz zazwyczaj jest straszny słabiakiem, słabszym ode mnie ( myślałem, że to nie możliwe). Chodzi o potężne uposażenie towarzysza na tyle, aby mógł on być mega ogromnym tankiem ?

Ślicznie Ci dziękuję. Właśnie zmieniłeś moje życie. Wiesz co jest najlepsze? Że widziałem tą opcję parę razy grając, ale wgl nie skupiałem się nad tym afixem. Totalnie przeszedł koło mnie. Genialne. Dzięki wielkie.

Grając w party, nie ma nieśmiertelnych postaci, więc odrobinę wątpię w sens zakładania tego pierścienia w takiej grze… Ale upierał się nie będę, może istnieje kombinacja, w której ma to sens.