Czy była gdzieś informacja ile będzie trwał sezon 30?

Akurat nigdzie nie udało mi się trafić na info i czy będą teraz sezony trwały równe 3 miesiące czy będzie standard w w wykonaniu Blizza, czyli a może 3 a może 3 i pół albo 4 miesiące - kto to wie Blizz również tego nie wie.
W końcu mamy sezony powtórkowe, bez nowej treści i z założenia mogłyby trwać teraz równe 3 miesiące.
Pytam się, bo ligę w PoE ograłem na różne możliwe sposoby a następną mam za około 3-4 tygodnie i zacząłem ten sezon robić tylko nie wiem czy warto się rozpędzać - na marginesie dodam, ze jest to jeden z tych przyjemniejszych sezonów i te odłamki dusz są tutaj niemal OP.

pozdrawiam

Z informacji o sezonie 29:

Po sezonie 30 kultowe motywy i funkcje z poprzednich sezonów będą ponownie udostępniane mniej więcej co 3 miesiące

Trudno orzec, co to może oznaczać - czy już teraz, czy od S31. W końcu “funkcje z poprzednich sezonów” pojawiły się już w sezonie 30 (odłamki dusz - z sezonu 25), a nie dopiero po. Trza czekać na niebieskie info. ¯\_(ツ)_/¯

1 polubienie

Myślałem, że gdzieś mi umknęła informacja, bo od początku tego sezonu nie śledziłem za bardzo co się dzieje z D3, bo i nie było co śledzić, czyli będzie najprawdopodobniej jak do tej pory, czyli rozrzut od trzech miesięcy do nie wiadomo ile i zapewne w tych 3-4 miesiącach te powtórkowe sezony będą się wyrabiać - zobaczymy.
Do ligi mogę sobie spokojnie grać i się bawić w D3, tym bardziej, że sezon jest naprawdę przyjemny - zacząłem dwa dni temu i mam bez mała 1.5K paragonów i GR 120 (moja czarcia) w 3 min - chachary zapewne w dwa dni to już GR 150 robili - na swoje “usprawiedliwienie” mogę dodać, że nie mam caldesanów wbitych, bo i w zwykłe legendy za bardzo się nie da :rofl:

pozdrawiam