Czy ta gra będzie kiedyś działać jak należy?

Pytanie mam czy tylko ja mam problem z tym że często gre przytnie oraz to że inwentory potrzebuje czasu aby załadować itemy ? Itemy w skrzynce to samo , potrzebują kilka sekund zanim się pojawią. To jest norma czy jak ? Czy może to nowe standarty gier.

Dodam specyfikacje bo zaraz będzie gadanie że komp za słaby.

RTX 2080
I9-9900K
32Gb ramu

“Intenet” do pupy to i wolno ci ładuje.

2 polubienia

Nie minimalizuj gry, jesli minimalizowales kilka razy to ja zrestartuj, to samo tyczy sie przeskakiwania na drugi monitor. U mnie tez sie tak działo, ale kiedy przestalem minimalizowac/zmieniac monitor co chwile to problem przestal istniec.

Poważnie? Te same problemy co autor tematu, nie wiele gorszy zestaw sprzętu, net 80 mb, wszystkie inne gry śmigają bez żadnego “zająknięcia”. Problemy zacinkami Diablo 3 były już na poprzednim sezonie - to dali mi jakiś listę co zrobić bo to nie ich wina. Olałem sprawę i przestałem grać wówczas. Obecny sezon - jeszcze gorzej i tak samo jak poprzednio dla własnej pewności, wykonałem czystą instalację systemu, grę zainstalowałem od nowa na SSD - i cóż? - pewne net mam do dupy, może gdybym miał światłowód byłoby lepiej - ale zdziwiłbyś się że jest tak samo.

spójrz na temat poniżej - klatkowanie gry , ja zrobiłem tak jak opisali i nie ma problemu