D3 kampania solo - jaki poziom trudności dla endgame

Witam wszystkich.

Dawno temu grałem w D3 casualowo. Mam średnio z czasem i nie za bardzo lubię wbijanie paragonów i ciagłe farmienie. I ogólnie gra mnie znużyła.
Ale chciałbym wrócić. Jednakże interesuje mnie tylko kampania solo. Tylko żeby była trudna ale nie tak aby się nie odechciało. W D2 offline sporo czasu mi zajęło aby skończyć grę. Chciałbym tak w D3.
I tu moje pytanie. Jaki poziom trudności ustawić i grać na nim do końca gry ? Wysoki, Ekspert, Mistrz czy Udręka (jeśli tak, to jaki poziom) ?
Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Mając postać <70 lvl nie wejdziesz wyżej niż na Udrękę 6.
Osiągniesz 70 lvl - Udręki 7-16 stoją przed Tobą otworem.
Poziom gry możesz zmienić w dowolnym momencie.

Chciałbym kupić samochód - najlepiej żeby pędził jak ferrari, miał pojemność bagażnika wielkości TIRa i palił tyle co maluch.

… jak umiesz grać i masz szczęście do dropu to na maksymalnym dostępnym, nie masz jednego i drugiego to i ekspert może być “za trudny”

Najlepiej po prostu próbować i znaleźć taki poziom, na jakim najfajniej Ci się gra :wink: Jak pisali już inni w tym wątku - poziom zawsze możesz zmienić i dostosować. Może zacznij od Mistrza, żeby nie było za łatwo - i w razie potrzeby obniżaj albo podwyższaj zależnie od Twoich wymagań :slight_smile: