Dalszy rozwój Stefana

Witam wszystkich użytkowników. Po kilku latach powrócilem do ulubionej gry. Chciałbym dalej rozwijać swojego barba. Głębokie szczeliny 60 wchodzą przed czasem ale gdy wybieram się głębiej mam problem z ich ukończeniem. Jeśli ktoś z użytkowników forum mógłby mi podpowiedzieć co mógłbym poprawić by polepszyć swojego barbarzyńce będę wdzięczny. Pozdrawiam wszystkich.

1 polubienie

Podstawowym problemem twojego buildu jest brak najważniejszego elementu czyli DUMA AMBO * Legendarna potężna broń . Przedmiot najłatwiej zdobyć robiąc 1 ręczne potężna bronie u kowala i przekuwając w legendarne w kostce. Dzięki temu twój dps wzrośnie bardzo mocno.
Reszta oczywiście też do poprawy ale zacznij od tego

1 polubienie

Dziękuje za sugestię od jutra zaczynam przesiadywać u Kowala. Czekam również na nabiodrniki pustkowi - cały czas szukam i przerabiam w kostce, ale z kostki zawsze wychodzi mi zawsze inny element zestawu. Zależy mi na nabiodrnikach bo wtedy z kostki mogę usunąć pierscień który obniża mi o 1 wymagania co do kompletu zestawu. Wtedy do kostki wstawię sobie obrączkę potęgi którą mam pod barba. Pozdrawiam

jak już będziesz robił ambo, to przy okazji bul kathosy może wejdą, tak na początek to nawet nie straozytne, co by ci wyszło 2 attack speedu. No i Lament by wypadało założyć

1 polubienie

Czekam aż mi lament gdzieś wypadnie a z bulkathosow mam na razie 2 razy wojownicza krew, więc będę czekał aż się przydarzy. Pozdrawiam i dzięki za pomoc
Mam techniczne pytanie czy lepiej jest w moim przypadku włożyć dumę ambo do kostki kanaiego i bić bulkhatosami czy pozostawić obecny układ jaki mam czyli w ręce duma a w drugiej bulkhatos?

Edit: Zrobiłem trochę postępów ale od pewnego czasu nic nie mogę pchnąć do przodu. GR 103 solo, powyżej problemy. Co mogę zrobić by ten wózek pchnąć do przodu. Pozdrawiam.