DH GoD sezon 22

Witam! Widziałem, że w sezonie 22 rekomendowana jest Opończa Pozyskiwania, ew. łuk na bolasy…Słabe to…chyba. Sam myślałem o Burrizo (pisane z głowy), ale próbowałem już w sezonie 21(+Cirri+Ulotny-przeżywka świetna, zasoby nie spadają,ale DPS?) i zastanawiam się , czy 2krotne przebijanie rzeczywiście działa…Obecnie nie ma żadnych dobrych rekomendacji ani ze stron ,ani “mistrzów”…A jakie są Wasze propozycje?

Rynsztunek Ponurych Ziem.

:slight_smile: …przecież piszę o Rynsztunku(GoD)…Chodzi mi o build uwzględniający 4 miejsce w kostce, a co za tym idzie-jego modyfikacje.
W sezonie 21 próbowałem grać Burizo, ale przy 1400 paragonie wymęczyłem 120 gr (fakt, że pierścienie i amu pozostawiały wiele do życzenia), uważam jednak, że coś jest nie tak z tym podwójnym przebijaniem…Przy standardowym buildzie również osiągnąłem 120 gr(przeżywka była znacznie slabsza). Spróbowałem też spodni Yana i PKW-efekt był gorszy.
Nie jestem ekspertem, więc chcę spytać o Wasze sugestie do tego buildu z 4 miejscem w kostce.
Na chwilę obecną wypróbowałbym mimo wszystko: na sobie-Burizo+ Cirri (bardzo trudno będzie osiągnąć pożądane afixy, ale kolejne 15% do Nienasyconej to już coś)-reszta bez zmian, w kostce: Świt+Głębinowce+Jedność Żywiołów+ Ulotny(survi) lub spodnie Yana(dps). Co sądzicie, jakie są Wasze sugestie? Dzięki!

Dzięki reaper- w zasadzie idę Twoim tokiem myślenia, właśnie chodzi mi o podbicie dpsu :). Być może Buriza sprawdzi się na głębszych GR ach, a wiązałem z nią pewne nadzieje i na niższych. Przy 120 i słabowatym paragonie zostało mi kllkanaście sekund zapasu, zarówno z Burizą, jak i standardowym secie. Myślałem, że bonus z 2 kusz (kryty) z powodzeniem zostanie przerośnięty przez afiks z kuszy 2h( podwójna przebitka)… i tu jestem sceptyczny…Fakt, że w kołczanie nie miałem % do Nienasyconej. Cóż, będę uparty i pokombinuję w sezonie, najwyżej zrobię glass cannona:) Pozdrawiam!
Ps. Z drugiej strony-gdyby afiks z Burizy był tak dobry-można by go włożyć w kostkę, a nikt tego do tej pory nie zrobił…:slight_smile: