Diablo 4 na XBSX i PC

Witam serdecznie na wstępie muszę zaznaczyć że mam powiązane konto Xbox z Battlenet. Kupiłem grę z MS Store na XBSX grę zainstalowałem i gram normalnie wersja Deluxe. Gra mi się tak dobrze że postanowiłem kupić wersję PC. Na beta testach również tak grałem. Nie wiem jak to się stało ale gdy uruchomiłem PC chcąc kupić wersję PC w Battlenet (wersja Beta) widnieje że posiadam wersję Deluxe jak na XBSX. Nie mam możliwości kupna ani instalacji gry. Jedyną możliwość jaką mam to rozszerzenie do wersji Ultimate. Ktoś może powie mi dla czego tak jest. Bardzo mi zależy na wersji PC.

Hej Maka! Ten problem został już naprawiony i usterka nie powinna więcej występować :slight_smile: Jeśli jednak u Ciebie wciąż się pojawia - prosimy o jak najszybszy bezpośredni kontakt z nami!

czy jezeli mam werse konsolową diablo 4 na koncie battlenet to nie moge grac na PC?

czesc :slight_smile: diablo 4 na pc i na konsole, to dwie “rozne” gry…wiec jesli chcesz grac na pc - musisz kupic diablo 4 na pc :stuck_out_tongue: pozdrawiam

Jeżeli masz wersję konsolową na koncie BattleNet, to możesz grać na konsoli - bo nie posiadasz licencji gry na PC.

Jeżeli zakupisz dodatkową licencję na PC na tym samym koncie BattleNet, które połączone jest z Twoim kontem konsolowym - wtedy wszelkie Twoje postępy będą w pełni przenosić się pomiędzy platformami i będziesz mógł kontynuować zabawę tymi samymi postaciami na każdej z nich.

Nie dotyczy to jedynie PC i konsoli, ale też na przykład różnych konsol. Jeżeli zakupisz licencję Diablo 4 na Xboksa i PlayStation, a oba konta konsolowe połączysz z tym samym kontem BattleNet - to wtedy też Twoje postępy będą przenosić się pomiędzy konsolami :slight_smile:

Czyli w skrócie - gra wspiera postępy międzyplatformowe, ale każda platforma, na jakiej chcesz grać, wymaga zakupienia odrębnej licencji gry dla tej platformy.

Mam nadzieję, że to wyjaśnia sprawę - powodzenia!