Diablo 4 oraz Diablo 2 Remaster na blizzcon?

Martwi mnie tylko jedna rzecz,czy mój stary blaszak to uciągnie.Czyli jakie to będzie miało wymagania sprzętowe.

1 polubienie

mówiono o D4 i D2 Remastered - mamy D4 w klimatach mrocznych i powrót do korzeni, dla mnie to super sprawa

trzeba jeszcze czeać na powstanie forum D4 takiego jak tu
i pytanie - czy trzeba jakoś się rejestrować skoro konto blizzard mamy już założone?

Jeśli cała gra będzie w takim klimacie jak game play, to wreszcie dziadki jak ja, dostaną to na co czekali od dawna :smiley: Chciałbym premierę w 2020, rozum mówi 2021, ale boję się, żeby nie było jeszcze dłużej.

Dobrze jest, będzie grane :slight_smile: + ciematic kozak

Od zapowiedzi D3 do premiery minelo 6 lat. Biorac pod uwage postep technologiczny i standardy Blizzarda Soon TM nie wczesniej jak za 3 lata.

hmm po obejrzeniu rozgrywki na blizzconie wydaje się że jest Dużo do zrobienia na moje oko nie bedzie premiery diablo IV wczesniej niz 2021 ale zobaczymy

Lost Ark i PoE 4.0 już tuż tuż za rogiem.
Obawiam się, że powrót do Diabełka może być ciężki…

Obecnie tłukę w PoE, ale nie oszukujmy się, w dniu premiery DIV PoE znika z dysku:) A co do daty premiery, to chcą wypuścić DIV na ps4, a premiera ps5 za rok, także może to coś znaczy…

Mam podobnie ja Ty tylko z tą datą kiepsko bo o ile faktycznie powiedzieli że będzie na ps4 i Xa to w cale nie oznacza że będzie przed premierą ps5 czyli i za 3 lata może być. Mam jednak nadzieję że będzie znacznie szybciej.

Po ujawnieniu [rac nad D4 pierwszy raz zaczęły mnie zastanawiać oferty pracy. Na ten moment na oficjalnej stornie Blizzarda widnieją oferty pracy do D4, Di oraz niezapowiedzianego projektu…

Być może remake D2 na silniku 3D?

Pogadamy za 13 dni po zapowiedzi 4.0 :slight_smile: