Diablo 4 oraz Diablo 2 Remaster na blizzcon?

Witam!

Dzisiaj pojawiły się plotki dotyczących Diablo 4 i Diablo 2 Remaster!

battlechat. co/2019/10/diablo-2-remaster-and-diablo-4-will-be-announced-at-blizzcon/ usunąć spację plz :slight_smile:

W sumie jakby tego nie zrobili to już w ogóle by się skompromitowali (jeśli jeszcze bardziej się da) ale póki nie jest to oficjalne to nie jaram się :slight_smile:

W sumie jestem ciekaw co będzie a wy?

Wyatt Cheng w różowym bikini. Tyle z ciekawostek na blizzcon.

3 polubienia

Jako żart do wszystkich tych “przecieków” w internecie na temat Blizzconu 2019 publikuję własny przeciek!

Na tegorocznej imprezie “Niebieskich” zapowiedziana zostanie gra “Blizzard All-Stars Cart Racing”

To szalona gra, która skierowana zostanie zarówno do kanapowych graczy lubiących gry imprezowe, oraz prawdziwych twardzieli e-sporu. Podobnie jak Heroes of the Storm gra skupi w sobie wszystkie Wasze ulubione postacie z uniwersum Diablo, Warcrafta, StarCrafta, Overwatch. Kojarzycie Mario Kart, Crash Tag Racing, albo Team Sonic Racing? Dokładnie w tej samej konwencji będzie nowa gra Blizzarda.

Jak wiemy J. Allen Brack zapowiadał otwarcie się na wiele nowych platform, a nowa gra umożliwi wydanie jej zarówno na PC, oraz wszystkie konsole nowej generacji… Co więcej produkcja zaoferuje crossplay, co znacząco powiększy grono graczy.

Gra oprócz trybu kanapowego, oczywiście posiadać będzie moduł sieciowy umożliwiający tworzenie klanów i lig.

Dodatkowo udostępniony zostanie tryb “Rock’n’Roll” nawiązujący do dawnej gry Blizzarda o tym samym tytule.

W grze duży nacisk zostanie postawiony na balans postaci, co umożliwi zdudowanie w okół niej społeczności e-sportowej.

3 polubienia

Mało ciekawe, nikt już nie gra na pc tylko gry na telefon się liczą xD A tak serio po tych wszystkich aferach nawet jak zapowiedzą to jakieś szczególnej ekscytacji nie będzie.

@Zuben
No to ja Ci powiem tak: jeśli zapowiedzą Diablo 4 i to Diablo 4 będzie naprawdę przemyślane, w mrocznym klimacie i będzie przypominało to co serii dało taką popularność to gwarantuje Ci, że o Chinach czy Blizzconie anno domini 2018 wszyscy zapomną. Ja nie hejtuje firmy, nie interesują mnie bany na graczy czy te afery wszystkie liczy się dla mnie produkt, jeśli produkt będzie dobry mają moją kasę

1 polubienie

A z kąd to przekonanie, że jeśli wyjdzie Diablo 4, to będzie mroczne i ociekające klimatem?

Przecież jeśli nawet D4 powstanie, to nadal może być skierowane bardziej na rynek Azjatycki, rozwijać stylistykę Diablo 3, oraz Diablo - Immortal.

Blizzard wiedział, czego oczekują gracze od Diablo 3, a jednak gra wyszła jaka wyszła - i była to dobra gra, ale jednocześnie kiepski sequel.

Jak dla mnie Blizzard nie ma jaj, żeby zrobić nowe Diablo tak mroczne jak byśmy tego pragnęli. Idę o zakład, że gra nawet nie otrze się ratingu 18+ i zostanie przy standardowym dla Diablo 16+ albo nawet tego nie.

Oni patrzą na to, co się opłaca, a nie na to czego oczekują gracze. Zrobią kolejną kolorową odsłonę i powiedzą “to jest Diablo na które czekacie, bo my wiemy lepiej czego chcecie” dokładnie tak jak było z Diablo 3 :slight_smile:

1 polubienie

POE dobrze sobie radzi że swoją stylistyką więc argument nie trafiony.

Wszystkie osoby które opowiadały że kształt jaki obrało D3 z Jay Wilsonem na czele już nie pracują w blizzardzie. To jak będzie wyglądać zależy od zupełnie innych ludzi. Styl graficzny to również była decyzja Wilsona, co potwierdzał nawet w wywiadach po tym gdy odszedł z blizzarda.

Przecież Diablo 3 im się nie opłaciło. Musieli miesiącami walczyć z problemami a straty dla marki są takie że sami chcieli by o nim zapomnieć. Według wszystkich informacji od były pracowników D3 jest uważany wewnątrz blizzard za porażkę. Ono dobrze się sprzedało pomimo swojej jakości nie dzięki niej. Model monetyzacji po premierze również okazał się fiaskiem. To co fani chcą czasami jest tym co się opłaca.

Czy się nie opłaciło czy opłaciło to bym nie był taki pewien bo jeśli chodzi o sprzedaż to Diablo 3 było najlepiej sprzedaną grą Blizzarda w historii tej firmy. Jeśli wyciągnęli wnioski z tych 7 lat i zrobili dobry research to mają wszystko co potrzebne do stworzenia dobrej gry. Zwłaszcza, że wg przecieków za Diablo 4 ma odpowiadać człowiek który pracował przy WoWie Vanilla aż do Wotlk i który sam powiedział w jednym z wywiadów zapytany o grę życia z Blizzarda coś w stylu: “stylistycznie i klimatycznie nigdy nie zapomnę Diablo 1 natomiast gamingowe lata życia które spędziłem przy grze Blizzarda to niewątpliwie będzie Diablo 2”. Pożyjemy zobaczymy, Blizzcon za 9 dni. Wszystko będzie jasne lub jeszcze bardziej pogmatwane. Osobiście wierze, że tą firmę stać jeszcze na produkt który będzie błyszczał ale pewny nie jestem czy zrozumieli już, że pewne ich marki robi się dla fanów nie dla ogółu czy jeszcze. Reforge jest świetnym przykładem gry dla fanów - niby odgrzewany kotlet ale wykwintnie podany. Zobaczymy co zrobią z Diablo

Niejaki Luis Barriga jest reżyserem nowego diablo.

Mamy harmonogram Blizzconu

Na Blizzconie tylko jeden godzinny panel o Diablo, za to 4 razy " Coming Soon!".
Albo rezygnują z seri “Diablo” albo będą zapowiedzi nowych produktów.
Logika podpowiada że coś będzie ale Blizz tyle razy już zawiódł że nie jestem pewien czy jest na co czekać :confused:

Właściwie to 6 razy coming soon. 4 w piątek i 2 w sobote. Co by nie powiedzieć zapowiada się bardzo ciekawie i tajemniczo. Zawsze jak Blizzard coś miał ogłosić to było np. Diablo What next albo World of Warcraft What Next a teraz Coming soon. Ciekawe

moim zdaniem nie chcą zrobić wtopy i jeszcze sami nie wiedzą co tam dać by nie zostać całkowicie zjedzeni przez niezadowolonych fanów i myślą jak to “ugryźć”

Ty się nie nabijaj, ja już dawno temu wpadłem na taki pomysł i chętnie bym w coś takiego zagrał :smiley:

A odnośnie tematu to nie polecam robić sobie nadziei, chyba że chcecie się przejechać jak rok temu. Tak czy inaczej, albo będzie to dobry Blizzcon dla fanów Diablo albo ich ostatni

Zdjęcia z tego artbooka który potwierdzał Diablo 4, wygląda na to że jednym z przeciwników będzie Lilith która występowała w Diablo 2 jako specjalny boss po patchu 1.11 chyba.

Oprócz tego na oficjalnym fanpanegu na instagramie Diablo pojawił się post z #diablo4. Więc wygląda na to że blizzard zapowie jednak tą grę w piątek.

Jest więcej zdjęć stron z artbooka :slight_smile:

https://www.facebook.com/PandemoniumDiablo/posts/2575348192508396?tn=-R

POE połączy się z diablo

2 polubienia

Pierwszy screen z diablo 4 a dokładniej menu wyboru postaci z blizzconowego dema. Już krąży po internecie.

No i mamy oficjalnie D4. Jak myślicie kiedy premiera?

Jestem przeszczęśliwy, mam nadzieję że Diablo 4 kupimy niebawem, czuję się jak w 2000r. przy DII. Ale teraz to będzie Diablo jakiego wszyscy chcieliśmy, mam nadzieję że zmartwychwstanie to wspaniałe i cudowne polskie community , wspaniałe internetowe strony klanów, maniakalne zagrywanie i że do gry powrócą dziadkowie koło 40tki jak ja.

2 polubienia