Dołączanie i odłączanie towarzysza w grze publicznej

Mam pytanko ! Czy autorzy gry mają zamiar coś zrobić z wkurzającą rzeczą . Mianowicie np grając we 2-4 na 125 lvl grasz bez swego towarzysza bo z automatu jest odłączany, w trakcie gry koledzy stwierdzają że jest im za ciężko i wychodzą z gry …Jest się udupionym bo towarzysz nie dołącza z automatu a bez niego to ciężko !!

Zmień kolegów, albo też wyjdź ze szczeliny jak jest za ciężko. Co mają do tego autorzy gry? :man_shrugging:t2:

1 polubienie

Co daje ci gra z randomami na 125 GR? poza “szkoda czasu”
i czy naprawdę potrzebujesz towarzysza robiąc GR 125 mając paragon niemal 4.5K?.

1 polubienie

Czasami gra się z rożnymi ludźmi nie tylko znajomymi czy z klanu …Tak ciężko zrobić automatyczne dołączanie towarzysza gdy zostaje się samemu w grze publicznej ?

Zaczynasz GR w konkretnym setupie i w takim samym kończysz. Zauważ, że jedyne co możesz zmienić podczas GR to “podbić” jakieś staty po zdobyciu paragonu. Nie możesz nawet zmienić kolejności skilli na pasku. A Ty chcesz, żeby w trakcie GR dołączał do Ciebie towarzysz, dosłownie zmieniając kilka statystyk (np. CDR w przypadku Zaklinaczki lub CC w przypadku Szelmy) plus do tego cheat death, a może dodatkowo mający rękawice wydłużające działanie kapliczek, i/lub amulet wydłużający działanie pylonów.

1 polubienie

Wiem że podczas GR nie można nic zmieniać . Chodzi mi o to że grając w teamie inne postacie dają bonusy , gdy one wychodzą podczas GR z gry tracisz to i grasz sam jak palec bez towarzysza nawet . Nawet jak udostępnisz swoją grę publicznie masz towarzysza dopóki nikt nie wejdzie ale jak ktoś wyjdzie z gry i zostajesz sam to już d**a . Gra się robi jak byś grał solo i według mnie towarzysz powinien być …

Wystarczy zamknąć szczelinę i otworzyć nową.