Duma Ambo- co daje ?

Czy mam rozumieć, że dzięki Dumie Ambo bijąc Tornadem, Rozprucie wyzwala się samo, z runą ustawioną na pasku ? Nie trzeba bić Rozpruciem “ręcznie” ?
Prosiłbym o wyjaśnienie.

Dzięki bardzo. To teraz wykorzystam Cię do “amintu”. Co daje widziana u topki Starożytna Włócznia ? Ja jak na razie używam Zastraszającego ryku z runą Zawahanie. Pewnie czegoś nie wiem :wink:

wlocznia to podstawowy skill na push, bez tego sie poprostu nie da zebrac mobow, nie ma ona nic wspolnego z robieniem dpsu…

jak chcesz zobaczyc jak sie z tym gra to tutaj push 138 od 5 godziny 7 minuty

zbieranie mobow do kupy to jedyne zadanie barba na ten sezon, inaczej nie wyczyscisz riftu na pushu, bo nie masz realnego dpsu, samo napoczecie trashu zajmuje ze 3minuty… zbierasz wszystko a sezonowy buff robi 60-70% progresu w kilka sekund… dla casuali wiadomo bedzie zbedna, ale dla topki co pushuje to podstawa, to dzieki wloczni barb jest wyzej od crusa w rankingu mimo ze duzo slabiej bije, mysle ze w ciagu tygodnia peknie 150solo

akurat pushowanie barbem pod ww to sama przyjemnosc, juz w poprzednim sezonie tak gralem bo mialem dosc vyra, barbem zrobionym na szybko z polowa setu niestarozytna zajalem 24 miejsce chyba, to bylo top5 na swiecei pod ww z tego co sie nie myle, najprzyjemniejszy build do pushu na jakim gralem, a pushuje kazdy sezon wysoko, zazwyczaj top20 przy paragonie 2k bo maniakiem farmy nie jestem, push to jedyna rzecz ktora mnie trzyma przy sezonach, samo zbieractwo mnie nuzy po kilkunastu minutach

a co do zapytania autora tematu - nie ma co sie sugerowac buildami z topki jezeli nie pushujesz, sa ta tylko i wylacznie buildy pod push i nie maja za wiele wspolnego z buildami pod casualowa farme

Dzięki za pomoc !

Moglibyście jeszcze spojrzeć na mojego “casualowego barba w powijakach” (Barbidul) i wytknąć błędy lub zaproponować coś lepszego ?