Dwa przedmioty pierwotne

Diablo III - Mam dwa pierwotne starożytne legendarne przedmioty - mojo Spojrzenie Zagłady i ceremonialny nóż Święty Żniwiarz i niestety nie mogę obu ubrać - komunikat “Naraz możesz używać tylko jednego takiego przedmiotu”, czy to znaczy, że nie mogę mieć założonych na postaci więcej niż jednego przedmiotu pierwotnego ?

Gdybyś przeczytał informacje o aktualizacji (dotyczące tego sezonu w zasadzie), to byś wiedział, że…:

Dodaliśmy również schemat pierwotnego przedmiotu do Kostki Kanaiego, dzięki czemu możecie ulepszyć dowolny legendarny niewytworzony przedmiot do przedmiotu pierwotnego za 100 przedwiecznych popiołów. Możecie mieć na wyposażeniu tylko jeden ulepszony pierwotny przedmiot, a ulepszone pierwotne przedmioty nie zachowują właściwości legendarnych przedmiotów wykorzystanych w procesie ulepszania. Wszystkie ulepszone przedmioty pierwotne otrzymują nowy losowy afiks.

Inna sprawa, że gracze zgłaszali, że taka informacja powinna być w kostce na stronie 11, ale Blizzard postanowił inaczej. ¯\_(ツ)_/¯

Dziękuję. Znaczy, że mogę mieć więcej pierwotnych legendarnych jak mi “dropną” ?

Tak. Ograniczeniu podlegają tylko te, które się samemu zrobi w kostce za pomocą receptury 11.

Bardzo dziękuję teraz już “wszystko” wiem - można grać :smile: