Furia w secie pustkowia

Witam, gram w sumie od s16 ale nigdy wcześniej barbarzyńcą mi się tak nie udawało grać jak w tym sezonie. Patrząc na najlepszych graczy używają broni: Bliźniacze ostrza Istvana. i też mam nie najgorsze to itemy jednak przy używaniu ich bardzo często brakuje furii na używanie Tornada.
Oglądałem kilka filmików jednak na żadnym nie zauważyłem na podstawie czego non stop furia jest uzupełniania. Wiem że się ładuje podczas dostawnai obrażeń jednak na gr 95 nie mogę na tyle często otrzymywać obrażeń żeby nie umrzeć. i wtedy powstaje przerwa przez którą trace umiejętność tornada przez brak furii.
Także moje pytanie podczas używania tego seta z tymi brońmi skąd brać cały czas doładowanie furii ?

zmien rune w tornadzie na blyskawice

I bronie na Bul-Kathosy :wink:
Biega się szybciej, z furią nie ma problemu i nie wiedzieć czemu GR115 robię z nimi szybciej (może na głębszych się coś zmieni). A mam obie pary podobne do porównania. Wygoda grania nieporównywalnie większa z Bul-Kathosami.

1 polubienie

na starcie lub po zgonie dajesz tąpnięcie czy tam szarżę (ważne żeby zahaczyć chociaż jednego mobka ), i “wkręcasz się”, potem runa w ww robi resztę

W tornado daj runę kosający wicher i tyle wystarczy