Gra zawiesza się w II akcie

Wszystko chodziło normalnie aż do momentu, gdy doszedłem do II aktu na Starożytną ścieżkę. W momencie, gdy pojawia się Kull i zaczyna do mnie gadać, gra staje w miejscu. Muszę ją zminimalizować i powrócić do niej - wtedy moja postać może przejść 2 kroki i po 3 sekundach to samo. Próbowałem zmniejszyć grafikę, przeinstalować itp, ale ciągle to samo. Jak to ogarnąć?

SMART dysku w porządku?
Potem Naprawianie Gier Battle.net - Pomoc Blizzarda

Dziękuję za odpowiedź, ale nie podziałało - błąd ciągle występuje. Skontaktowałbym się z pomocą techniczną, ale: " Niedługo wracamy!

Na stronach Blizzard trwają właśnie prace administracyjne. Dziękujemy za cierpliwość!"

Czyli się nie skontaktuję :frowning:

Cześć!

Proszę sprawdź ten poradnik:

oraz ten:

Daj znać czy pomogło :slight_smile:

Nie pomogło. Udało mi się za to skontaktować z supportem. Podesłałem pliki diagnostyczne i polecono mi odinstalowanie kilku programów i zaktualizowanie sterowników do grafiki, bo mam słaby komputer i mało RAMu. Odinstalowałem wszystko, zainstalowałem najnowsze sterowniki, dokupiłem 4GB RAMu (tak że teraz mam dostępne 7,3 GB RAMu). Problem nie ustąpił. Napisano mi, że mam słaby komputer i nic nie poradzą. Że musiałem o tym wiedzieć instalując grę. Więc tak - wiedziałem, że nie jest demonem prędkości, dlatego zainstalowałem wpierw wersją darmową. Chodziła bez najmniejszych problemów na średnich ustawieniach wydajności. Ani jednego laga - płynność niczym film z VHS. Dlatego postanowiłem wydać 40 Euro na pełną wersję. Czy poważnie nie mam prawa być wkurzony że wyrzuciłem pieniądze w błoto? Piszą mi, że weszły nowe aktualizacje i dlatego teraz nie chodzi. Serio wgrano aktualizacje które pożarły 4GB RAMU? Z tym, że zacząłem od nowa rozgrywkę i znowu chodzi płynnie. No sorry, ale skoro to jest normalne to powinno być ostrzeżenie, że po wykupieniu pełnej wersji można grać tylko do połowy II aktu, bo potem wymagania sprzętowe wzrastają czterokrotnie.
Nie poddaję się jednak i szukam rozwiązania tutaj. Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?

Podeślij tutaj te pliki diagnostyczne. Może ktoś coś w nich znajdzie.

Dla potomnych mających podobny problem. Należało wyłączyć tryb 32 bitowy. Znowu działa.

1 polubienie

Jak udało ci się to zmienić? Mam ten sam problem co ty