Jak zagrac z kims na xbox one?

Witam. Mam Diablo 3 od tygodnia. Jak mam z kims zagrac ??? Pomozcie. Nie widac z poziomu gry zadnych aktywnych pokoi z grami, zadnych graczy online. Co robic ???

Nie ma “pokoji” ani serwerów…
Osobę, z którą chcesz zagrać musisz mieć w “znajomych”(poziom głównego menu) (włącz pokazywanie aktywności, wtedy znajomi będą widzieli czy jesteś i w co grasz).
Po dodaniu do listy znajo mych wyślij do tej osoby wiadomość, żeby też mogła Cię dodać.
Po uruchomieniu xBox widzisz w zakładce ilu i kto ze znajomych gra akurat i w co.
Klikasz w niego i dajesz “dołącz do gry” i Cię do jego gry przeniesie.
Z poziomu gry to prawy maleńki przycisk, ten z trzema kreskami i tam masz kto gra - też z listy znajomych. I możesz wysłać zaproszenie do grupy, do gry i chyba dołączyć.
Musisz pamiętać, że aby się nawzajem słyszeć w zestawach słuchawkowych musisz dołączyć do grupy - nie wiem czemu, może to tylko u mnie tak jest, ale dołączenie do gry nie robi automatycznie grupy i można grać nie rozmawiając i nie słysząc a wtedy pozostaje pisanie wiadomości…
Oczywiście, jeśli wyślę Ci zaproszenie a Ty akurat bijesz bossa - możesz odpowiedzieć na nie później, są w zakładce “zaproszenia” w menu głównym.
Nigdy nie grałam i nie szukałam gry z “obcymi” bo można trafić na wschidniosąsiednich zhakowanych gości… Więc tylko lista znajomych.
Tutaj ,na tym forum, z reguły ludzie, którzy grają, wpisują swoje tagi, czy nicki, czy jak to się zwie…
Jeśli podasz swój nick to dodam Cię do znajomych i możemy grać, głównie po południa i wieczory.
Mam nadzieję, że pomogłam, powodzenia :slight_smile:

Aaaa…zapomniałam : możesz też wyszukać sobie i dołączyć do jakiegoś klanu.
Wyszukiwanie też masz w jednej z zakładek w menu głównym xBox.

No jasne. Chce dodac Cie do znajomych. Podaj prosze swoj nik. Sprobuje Ciebie wyszukac. Dzieki za klarowną odpowiedz.

Możesz wyszukać aktywne gry w danym trybie i poziomie trudności za pomocą opcji “Szybka Gra” w głownym menu.
Możesz też dodać mnie do znajomków, zawsze chętnie zagram: SLISKI JOHNNY