Jak zwiekszyć DPS?

Witam, potrzebuję porady jakiegoś ogarniętego monka co do mojego buildu postaci. Już na GR 90+ zaczyna mi brakowac dps. Jestem nowym graczem i proszę o rady co zmienić żeby było lepiej.

Naramki i amu + do elektryki. Amu - squirt.
Kryt gdzie się tylko da, szansa na kryta nie ważna jak masz Balance w kostce.
Pierścienie coe i zodiac.
Buty i pas Capt Crimson.
W kostke balance i rorg.
Kamienie bott botp i Tageuk.
Pasywki Guardian, Ytar, Rentless i może byc fleet footed albo harmony jak zdychasz za często.
Redukcja kosztów gdzie się da.
Pod LPM Cyclone strike - wall of wind bo inaczej Won Khim lau odpala cyclone bez żadnej runy.
Gemy do góry, bo lvl 25 to nędza jak robisz 90
Diament w czapce, reszta emeraldy.
M

Dzięki za odpowiedź. Buty i pasek mam już gotowe, ale nie wydropiłem jeszcze ring of royal grandeur i to mnie blokuję. Nie mam problemu z przeżywalnością brakuje mi tylko dps. Nie wiem czy rezygnacja z “spokój ducha” ten skill mam na LMB na rzecz runy do cyclone to dobry pomysł, wole mieć nieśmiertelkę przez 4 s zamiast dodatkowej runy do skilla. Kamyki mam tak nisko ponieważ wbijałem rozpacz caldesanna na wszystkich itemach, jak skończę caldesanny to się nimi zajmę.

Akurat ta runa jest bardzo ważna. Zamraża na 1.5s a z tego masz DPS z naramek. Bez stuna, freeze czy blind nie ma pożytku z naramek.
I zamiast blind ja bym użył dashing strike.
M

No i elegancko panowie o takie rady mi chodziło. Tak jak pisałem wyżej, dopiero zaczynam swoją przygodę z diablo. Nigdy wcześniej nie grałem w żadne gry tej serii. Postać robiłem pod siebie, żeby mi się przyjemnie grało, tak zbudowana postać działała na niskich GR-ach, teraz na 90+ zaczęły się schody. Postanowiłem zapytać doświadczonych graczy o rady. Dzięki reaper za te rady, po twoich komentarzach na tym forum mogę sądzić że posiadasz dużą wiedza na temat tej gry. Zastosuje się do twoich podpowiedzi. Napisz mi jaki pasek był by odpowiedni pod mój build, reszta tego co napisałeś jest dla mnie jasna. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam

Wprowadziłem pewne zmiany z tego co udało mi się wydropić. Mógł byś rzucić okiem i powiedzieć co jest do wymiany. Docelowo chciał bym nosić pierścień jedność na sobie i towarzyszu tylko nie wiem z którego zrezygnować z tych założonych obecnie. Ogólnie po tych zmianach postać bije strasznie mocno nie to co wcześniej. Cyclone z tą runą to jest wspaniały dmg. Dzięki za pomoc.

W biżuterii w kostce pusto czy to bug wyświetlania?
Amu spróbuj Naszyjnik Squirt. Duży kop dla DPS ale możesz mieć problem z przeżywalnością.

Druga opcja to pójść w elektrykę zamiast zimno. Bonus z itemów to +65% damage a i runa daje 135% a nie 80% obrażeń broni.
Porywista Szarża - Pole Elektryczności
Mnie się lepiej gra na elektrykę.
M

Koska to bug, mam tam PKW. Pierwszy mój pkw odkąd gram w D3, hahah rng jest spoko. Musze ogarnąć drugi pierścień jedność, bo dps jest spoko ale z wytrzymałością jest teraz słabo.

Reaper, mój monk ma 5.4k para także zimno działa i squirt także :slight_smile: