Kim zagrać? sezon 19

Jak w temacie: jak uważacie kim najlepiej zacząć? Mam też pytanie do tych, którzy planują zagrać nowymi setami: kim lepiej zacząć jeśli bierzemy pod uwagę mnicha i krzyżowca? (chodzi mi o jak najszybsze dojście do setu)

Jeśli mocny set to ten na krzyżowca :slight_smile: ale jeszcze nie wiadomo czy nie dostanie nerfa! jeśli nie to będzie na pewno OPIE OPIE!

FraggleR, chodziło mi też o dojście szybkie do tych setów,stąd pytanie o set Rolanda, który jest setem początkowym: czy jest on dobry czy będę się nim niemiłosiernie męczył zanim wydropię set Odwagi?

Śmiało możesz rozpocząć grę krzyżowcem, gdyż set Rolanda na niższe poziomy jest całkiem w porządku. Przy paragonie 200 - 400 raczej bez problemu zrobisz GR 70,
Osobiście sezon zacznę właśnie od krzyżowca albo DHacza pod wielostrzał.

Crus juz dostal NERFA tarcza stackuje sie tylko 20 razy wiec jest bezuzyteczna

Barb dostal buffa WW pasek zadaje 150% wiec tylko16.3% mniejszy dps niz na ptw

I co sądzicie o krzyżowcu w tym sezonie? Po zmianach dalej jest w stanie robić GR150 solo? :wink:

Dawno nie grałem, ponad rok a może i dłużej, nie mam dodatkowych zakładek, proporców, grałem chyba w 3 sezonie.
Zastanawiam się co wybrać Monka pod szarżę czy Maga pod Vyra.

Co do krzyzowca Rzeznik zrobil wlasnie gr146 w 13.41.
Monk vs wizz - monk gr138 a wizz 137. Wiec obie klasy sa blisko, kwiestia czy ktos chce grac melee czy casterem.

Przyjemność gry znikła , jest jedynie kto szybciej uzbiera przedmioty , i jak najszybciej przejdzie 150 gr , najlepiej z czasem poniżej 5 minut .
Moim zdaniem to może zrobić tylko mnich.
Lub dobry zespół 4 osobowy.

1 polubienie

moimi “rekordami” były tylko szczeliny max 105-106, nie gram dla rekordów rankingowych, nie gram super, limitem dla siebie jestem ja sam,zawsze tak było,amen :slight_smile: