(Kod 1016) błąd

Zmieniłem e-mail proszę naprawić mi logowanie i grę bo po wejściu do gry wywala błąd ( kod 1016) i rozłącza z grą. Bez problemu zalogowałem się i zrobiłem postać na serwerze Azjatyckim i tam problemu nie było. Czemu na serwerze Europy to się dzieje ?.Proszę naprawić serwery albo wytłumaczyć co zrobić by działało choć w sezonie 21 nie było problemów.

Ja mam to samo , co parę minut . Wywala z gry . Nie znalazłem sensownego rozwiązania w sieci . To jest nie w porządku , żeby taka firma nie potrafiła sobie z tym poradzić .

a co tam, odkopię…wracam po paru latach do gry…a tu kod1016. Widzę że blizzard w duszy ma problemy i nic się nie zmieniło

Powiem szczerze. Zawiodłem się na blizzardzie. Kupiłem diablo 3 za niemałe pieniądze. Chcę sobie zagrać w diablo 3 i nie mogę - błąd 1016. Nie mówcie mi o resetowaniu routera i chodzeniu do dostawcy internetu. Kupiłem grę - chcę grać do CHOLERY JASNEJ. Płacę wymagam. Czuję się oszukany.

To już nie jest zabawne… Dziś straciłem swoją postać hc przez błąd 1016… Ręce opadają!!!

JA teraz gram i też mnie wywala po paru minutach 1016 błąd żal