Koniec sezonu 25

Ma ktoś jakieś wieści odnośnie daty zakończenia sezonu 25?

nie ma nigdzie info o zakończeniu sezonu pradopodobnie do maja potrwa

1234567899876543211920

1 polubienie

I kolejna destrukcyjna dla D3 innowacja - przecież to chore - co najmniej od 3 sezonów pogorszono rolowanie u “Grubej” /Miriam/ - u Kadali też nie lepiej - czy gra jest tylko dla tych którzy używają modów i ulepszeń? Stwórzcie D3 MOD i niech sobie gracze wybiorą - uczciwa gra bez ulepszeń - lub z ulepszeniami.
Przed sekundą skończyłem na testowym rolowanie karwaszy Nemezis /20% do zimna/ dla DH. Zajęło mi to grubo ponad 20 min - że o zasobach nie wspomnę …
Szału nigdy z tym rolowaniem nie było, ale teraz po prostu odechciewa się grać. Itemy do transmogryfikacji z czasem ograniczono lub usunięto, niemal nikt ich nie szuka - gra dla neandertalczyjka? Tylko GR “w koło Macieju”? Manufaktura? Dlaczego większość nie patrzy na “Karierę”? Co do nowych rzeczy - nie wszystko było złe - “przedmioty erotyczne” nie były złe, wcześniej slot nr 4 w kostce też pomagał w grze - nie utrudniał … Nakładki, mapy, mody - na co to komu? Przecież to oszustwo - siebie i innych … Pozdrawiam - mam prawie 100% gry zrobione - brak mi skrzydeł - bo np. “goblin tęczuś” trafił mi się na początku tego sezonu 2-krotnie /bez ulepszeń gram/. Pech - nie sądzę - 8 lat zaraz będzie - a te kosmiczne skrzydełka nie wypadły - a jestem prawie codziennie w grze …
P.S. I dlaczego zniknęły niektóre itemy ? /np. Zemsta Aidana (Aidan’s Revenge)/.

1 polubienie

Gram od kilku dni na PST ale nie jestem w stanie wykryć motywu przewodniego kolejnego sezonu. Jakieś tam niewielkie różnice w parametrach, ale co dalej? Czegoś nie zauważyłem, czy jeszcze nie ma?

Panowie a można już na podstawie ostatnich doniesień “wróżyć” do kiedy potrwa sezon 25? Gdzieś do maja?

1 polubienie

oficjalna data zakonczenia sezonu 25, to 10 kwietnia

1 polubienie

1234567899876543211920

Ja mam takie pytanie - te legendarne odłamki duszy chyba nie przejdą na postaci niesezonowe? I chyba z tego względu warto je wykorzystać, żeby wbić Caldessany na różnych przedmiotach póki jest taka okazja?