Kostka Kanaiego/ Szczeliny

Cześć wszystkim,

Z góry powiem, ze jestem totalnym laikiem w diablo 3 i proszę o wyrozumiałość.

Zaczęliśmy grać z żoną w diablo 3 w sezonie 22, mamy max poziomy i chcielibyśmy porobić głębokie szczeliny. Jak możemy zdobyć klucze? Podczas zwykłych szczelin nefalemów nic nie leci, zrobiliśmy z 20 i nawet 1 klucz nie poleciał. Gramy tryb przygodowy aktualnie.

Dwa, to że nie mamy zrobionej kampanii, i aby zdobyć kostke kanaiego musimy robić wszystko pokoleii od aktu 1 do 3?

Dziękuje za góry za odpowiedzi,

:slight_smile:

1.Klucze dropią z wyższych poziomów udręki,wnioskuję zatem,że gracie na niskich udrękach stąd problem
2. Żeby zdobyć kostkę to musisz być na trybie przygodowym,iść do Ruin Seszeronu na III akcie i iść nie do jaskini tylko w tą drugą stronę i szukać wejścia do Pradawnego Sanktuarium i tam jest

Klucze do GR powinny lecieć nawet na normalu po przekroczeniu lvl 70

Skoro jesteście początkujący to wstawiam przydatnego linka do tabelki dzięki której dowiecie się ile i czego leci na poszczególnych poziomach trudności
https ://d3resource .com/difficulties/ (bez spacji)

A może gracie na ps3? Jeśli tak to tam gra się zatrzymała i nie jest aktualizowana, więc gr-ów nie ma.

Niestety gram na PC ale jest jeszcze jedna rzecz która przyszła mi do głowy przypadkiem - macie dodatek reaper of souls? Z tego co pamiętam sama podstawka kończy się na lvl-u 60, a klucze do GR dropią od lvl-a 70, który zdobywa się po instalacji dodatku. Niby oczywista oczywistość ale wolę zapytać, bo spotkałem się już z różnymi pytaniami od osób które dodatku nie posiadały i dziwiły się że gra u nich jest inna.

Czyste Diablo 3 bez dodatku to jak gra w wersję demo. Chcesz grać GR (i nie tylko) to tylko Reaper of Souls.